XXIII Niedziela zwykła - Tydzień Wychowania

1. Msza św. dla dzieci – za tydzień o godz. 11.oo. Próba scholii - w sobotę o godz. 9.oo w świetlicy.

2. Zapraszamy Parafian na pielgrzymkę do Ziemi św. Prosimy wszystkich, którzy mają zamiar pielgrzymować z nami, o zgłoszenie chęci wyjazdu max. do 2 tygodni (do niedzieli 24 września), aby później miejsca nie zostały zarezerwowane przez chętnych z innych parafii.

Program pielgrzymki jest dostępny przy wyjściu głównym.

3. Piesza pielgrzymka do Limanowej w ramach Wielkiego Odpustu ku czci M.B.Bolesnej - 16 września (sobota) o godz. 7:30 z Kościoła św. Kazimierza w Nowym Sączu. Istnieje możliwość zapisania się na autokar powrotny z Limanowej. Koszt autokaru 10 zł., zapisy na autokar w kancelarii par. św. Kazimierza.

Również w Limanowej – za dwa tygodnie - odbędzie się kolejny Synaj dla młodzieży. Zapisy w zakrystii.

4. Zarząd Osiedla Zabełcze informuje: A/ W najbliższy poniedziałek zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych ćwiczeń relaksacyjno - wzmacniających. Zajęcia odbywać się będą w Fitness Station przy ul. Kochanowskiego, w godz. 16:00-17:00. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przewodniczącą Zarządu Osiedla Zabełcze dziś i jutro max. do godz. 12:00. Ilość miejsc ograniczona. Wstęp bezpłatny.

B/ W najbliższy czwartek, 14 września, o godz. 18:00 odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 6 zebranie osiedlowe. Bardzo prosimy, aby do najbliższego poniedziałku zgłosić do Przewodniczącej Zarządu Osiedla wszystkie sprawy, jakie chcielibyście Państwo poruszyć na zebraniu. Wasza informacja jest potrzebna, w celu zaproszenia na zebranie przedstawicieli odpowiednich wydziałów Urzędu Miasta.

5. Przydatne informacje w gablotach nt.

a/ bezpłatne kursy przedmaturalne organizowane przez KANĘ

b/ rekrutacja na nowy rok akademicki na PWSZ

c/ Wielki Odpust Maryjny w Limanowej

d/ TEB Edukacja – Szkoła Policealna

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień – zbiórka do puszek przed kościołem na UP JPII w Krakowie i Tarnowie.

Kalendarze Rolnika do nabycia w zakrystii. Kalendarze ścienne przy wyjściu głównym.

ZAPOWIEDŹ TRZECIA:

1/ Dutka Bartosz, nasz parafianin, s. Dariusza i Małgorzaty, zamieszkały przy ul. Wiśniowej, ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński z Pauliną Bochniarz, c. Roberta i Małgorzaty, zam. w Barcicach

2/ Waligóra Daniel, s. Zbigniewa i Ewy, zam. w N. Sączu, przy ul. Witosa, ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński z Patrycją Gródek, nasza parafianką, c. Piotra i Danuty, zam. przy ul. Tarnowskiej.

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach na drodze do tych związków proszony jest o powiadomienie ks. proboszcza.

 

INTENCJE MSZALNE

DzieńDataGodzina Intencje
poniedziałek 11.IX.2017 18.00    śp. Marian Baran – greg. 8

wtorek

12.IX.2017 7.00    śp. Franciszek Ramza – 7 Dzień po śmierci – od syna Krzysztofa z żoną i dziećmi
  poza parafią śp. Marian Baran – greg. 9

środa

13.IX.2017 18.00
śp. Marian Baran – greg. 10

czwartek

14.IXI.2017 7.00    śp. Marian Baran – greg. 11

piątek

15.IX.2017 18.00   śp. Marian Baran – greg. 12

sobota

16.IX.2017 7.00     śp. Maria Pókala
  poza parafią śp. Marian Baran – greg. 13
14.30   chrzest
15.30   chrzest

niedziela

17.IX.2017 7.00   śp. Maria, Roman Jurczak oraz Romualda Olszowska
9.00   śp. Marian Baran – greg. 14
11.00  /Msza św. dla dzieci/ śp. Mieczysław Duszka – 3 Rocznica śmierci – od żony i dzieci
16.00   śp. Anna i Jan Zając, Kazimiera Żuchowicz

Modlitwa za śp. Franciszka Ramzę… - Dobry Jezu…

Początek strony