Dzień 2, 26.06.2018 Wtorek
Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd na trasę „Złotej Podkowy” - przejazd do Oleska gdzie w 1629 r. przyszedł na świat król Jan III Sobieski. Zwiedzanie górującego nad okolicą zamku z XIV w., w którym Bohdan Chmielnicki spędził swoje najmłodsze lata. Spacer po mieście: kościół św. Józefa i przyległy do niego klasztor Kapucynów; kościół św. Trójcy. Przejazd do miejscowości Podhorce. Spacer: pałac Koniecpolskiego – wspaniała siedziba magnackiej dawnej Rzeczypospolitej, na terenie zamku nakręcono sceny do filmu „Potop”; kościół św. Józefa z kaplicą Rzewuskich. Przejazd do Poczajowa, jednego z najważniejszych ośrodków kultu prawosławnego, który corocznie przyciąga setki tysięcy pielgrzymów. Zwiedzanie Ławry Poczajowskiej. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 3, 27.06.2018 Środa
Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Krzemieńca, miasta, w którym przyszedł na świat Juliusz Słowacki. Zwiedzanie: ruiny zamku królowej Bony, Muzeum Juliusza Słowackiego. Spacer: kościół parafialny św. Stanisława ze słynnym pomnikiem Słowackiego dłuta W. Szymanowskiego, słynne Liceum Krzemienieckie. Przejazd do Zbaraża. Zwiedzanie: zamek z XVII w., którego oblężenie opisał Henryk Sienkiewicz w „Ogniem i mieczem”; kościół i klasztor Bernardynów. Przejazd do Kamieńca Podolskiego - zakwaterowanie, uroczysta kolacja z muzyką na żywo, nocleg.

Dzień 4, 28.06.2018 Czwartek
Msza Święta w Katedrze Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Kamieńca Podolskiego zamek, spacer uliczkami Starego Miasta: rynek, kościół Franciszkanów, trynitarski kościół św. Trójcy, kościół Dominikanów, Ormiański Rynek, ruiny katedry ormiańskiej, ormiański dom handlowy z XV w., cerkiew św. Mikołaja. Przejazd do Chocimia słynnego przede wszystkim z bitwy stoczonej w 1621 r. między armią pod wodzą Jana Karola Chodkiewicza i wojskiem tureckim. Zwiedzanie: chocimska twierdza z XIV w.; cerkiew św. Aleksandra Newskiego. Rejs po Dniestrze (za dodatkową opłatą). Przejazd do Stanisławowa - dawniej nazywanego małym Lwowem. Spacer po mieście: starówka z ratuszem, pomnik Adama Mickiewicza, kolegiata NMP, kościół św. Andrzeja i Stanisława. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5, 29.06.2018 Piątek
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd do Kalwarii Pacławskiej – Msza Św. + zwiedzanie. Przejazd nad Solinę. Rejs Statkiem po Jeziorze Solińskim, spacer po zaporze. Obiad. Powrót do Nowego Sącza. Planowany przyjazd w godz. wieczornych.

Cena : 770 zł
Zapisy do końca 2017r. lub wyczerpania miejsc
u ks. Eugeniusza Mrożka – tel. 500 012 205


Cena zawiera:
- przejazd autokarem Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, klimatyzacja;
- 4 noclegi w hotelach klasy turystycznej **/*** (Pokój 1 os. dodatkowo płatny);
- wyżywienie: 4x śniadanie, 4x obiadokolacja w tym 1 uroczysta kolacja, 1 degustacja piwa w Browarze,
- opieka pilota/przewodnika na całej trasie; ubezpieczenie NNW;
- bilety wstępu do: Cmentarz Orląt Lwowskich, Kościół Bojmów, Degustacja piwa w Browarze, Rejs po Solinie.

Cena nie zawiera:
- Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów + obiad nad Soliną ok. 50 zł/os
- Rejs po Dniestrze – 20 zł/os.
- Opera Lwowska (wymagany odpowiedni strój – ok. 40 zł/os - w zależności od spektaklu).


Na choroby przewlekłe należy ubezpieczyć się oddzielnie-dodatkowo. Msze św. w dniach 1-3 zostaną ustalone w późniejszym terminie
Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.
WYMAGANY PASZPORT WAŻNY MIN. 6 MIESIECY