Dzień 4. Sobota (1.X.)
Śniadanie, zwiedzanie Wilna m.in.: Cmentarz na Rossie, Góra Giedymina, Stary i Nowy Arsenał, Bazylika Archikatedralna z dzwonnicą, kościół Św. Jana, cerkiew Św. Mikołaja, Ostra Brama, Góra Trzech Krzyży. Msza św. + czas na indywidualną modlitwę. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Augustowa.

Dzień 5. Niedziela (2.X)
Śniadanie, przejazd do Sokółki – miasteczka na Podlasiu, gdzie miał miejsce Cud Eucharystyczny. Zwiedzanie Sanktuarium pw. Św. Antoniego Padewskiego gdzie została umieszczona Hostia przemieniona w cząstkę Ciała Pańskiego. Msza święta + czas na indywidualną modlitwę. Następnie przejazd do Lublina i zwiedzanie z zewnątrz najciekawszych zabytków lubelskiego Starego Miasta m.in.: Brama Grodzka, Bazylika ojców Dominikanów, Rynek z gmachem Trybunału Koronnego, Archikatedra, Brama Krakowska, Nowy Ratusz. Przejazd do restauracji na obiad. Powrót do Nowego Sącza około godziny 24:00.

Cena: 650 zł/os.

Cena zawiera:
-    przejazd autokarem Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, Klimatyzacja;
-    3 noclegi w pensjonacie oraz wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja)
-    dodatkowy obiad ostatniego dnia;
-    opieka pilota/przewodnika górskiego;
-    ubezpieczenie NNW, KL KR
-    bilety wstępu do: Zamek Wielkich Książąt Litewskich – Troki.

Na ewentualne dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalet, pamiątki), prosimy przeznaczyć kwotę ok. 50zł (Litwa – waluta euro według uznania).
Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń grupy lub z niedostępności do tych miejsc.
UWAGA! Wymagany dokument: tymczasowy dowód osobisty lub paszport.

ZAPISY – ks. Eugeniusz Mrożek, tel. 500 012 205

Pobierz program...