Moje owce słuchają mego głosu, Ja znam je, a one idą za Mną.

Zróbcie Mu miejsce,
Pan idzie z Nieba…

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

PROGRAM PIELGRZYMKI DO WŁOCH z parafii M.B. Częstochowskiej w Nowym Sączu-Zabełczu

Dzień 1. 27.06.2016 (Poniedziałek)

Msza Św. i wyjazd z Nowego Sącza w godzinach rannych, (ok. godz. 06:30), przejazd Wiednia (Austria), krótki spacer po mieście, wyjazd na Kahlenberg, następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja nocleg.

Dzień 2. 28.06.2016

Śniadanie, przyjazd do Padwy (Włochy) i nawiedzenie Bazyliki Św. Antoniego Padewskiego, Msza Św., następnie przejazd do hotelu w okolicy Wenecji, popołudniowy odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. 29.06.2016

Śniadanie, Msza Św., przejazd do Wenecji, (płynięcie promem ok. 20-30min) zwiedzanie m.in.: Plac Św. Marka, Most Westchnień, Pałac Dożów + czas wolny, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy miejscowości Rawenna.

Dzień 4. 30.06.2016

Śniadanie, przejazd do Sanktuarium matki Boskiej Loretańskiej w Loreto, następnie przejazd do miejscowości Manoppello w której przechowuje się wizerunek twarzy Chrystusa, Msza Św., przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w miejscowości San Giovanni Rotondo.

Dzień 5. 1.06.2016

Śniadanie, zwiedzanie San Giovanni Rotondo, m.in.: Bazylika Matki Boskiej Łaskawej oraz Bazyliki Św. Ojca Pio, Msza Św., po południu przejazd do pobliskiego Sanktuarium Św. Michała Archanioła w Monte San Angelo, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6. 2.07.2016

Śniadanie, przejazd do San Severo, gdzie znajduje się kościół i klasztor, w którym został pochowany Ojciec Matteo słynny egzorcysta, następnie przejazd do Monte Cassino i zwiedzanie klasztoru Benedyktynów, Msza Św., przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Rzymu.

Dzień 7. 3.07.2016

Śniadanie, zwiedzanie barokowej części Rzymu m.in.: Bazylika Św. Piotra, Panteon, Plac Hiszpański i Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Msza Św., przejazd do Bazylika Św. Pawła za Murami, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Rzymu.

Dzień 8. 4.07.2016

Śniadanie, zwiedzanie południowo-wschodniej części Rzymu, m.in.: Koloseum, Forum Romanum, Bazylika Św. Jana na Lateranie, Msza Św. powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Cassici.

Dzień 9. 5.07.2016

Śniadanie, przejazd do Cassici gdzie znajduje się Sanktuarium Św. Rity, przejazd do Asyżu i nawiedzenie Bazylika św. Franciszka, Bazyliki św. Klary oraz Katedry św. Rufina, Msza Św., przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Rawenny.

Dzień 10. 6.07.2016

Śniadanie, wykwaterowanie, Msza Św., całodniowa podróż autokarem, przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w Bratysławie.

Dzień 11. 7.07.2016 (czwartek)

Śniadanie, krótki spacer po Bratysławie, powrót do Polski. Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach wieczornych.

CENA: 800 zł + 380 euro/os – grupa min. 40 osób

Cena zawiera:

- przejazd autokarem Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, Klimatyzacja,

- 10 noclegów, hotele ***/****, pokoje klimatyzowane,

- wyżywienie HB (wzmocnione śniadania + obiadokolacje serwowane),

- opieka pilota/przewodnika,

- ubezpieczenie (KL, KR, NNI, NWS),

- bilety na prom do Wenecji, dwudniowe bilety na metro w Rzymie,

- zestawy słuchawkowe audioguide podczas zwiedzania (11 dni),

- kawa/herbata/gorąca woda gratis podczas postoju autokaru.

Na choroby przewlekłe należy ubezpieczyć się oddzielnie-dodatkowo. Na ewentualne dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, pamiątki), prosimy przeznaczyć kwotę ok. 50 euro.

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

ZAPISY do końca października 2015r. - Ks. Eugeniusz Mrożek, tel. 500 012 205

Przy zapisie pierwsza wpłata – 100 euro - ZAPRASZAM!!!

Światowe Dni Młodzieży 2016

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela

700, 900, 1100 i 1600

Dni powszednie

maj

1800

październik, listopad, grudzień

1700

pozostałe miesiące

poniedziałek, środa, piątek

1700

(1800 - od kwietnia do września)

wtorek, czwartek, sobota

700

Nowenna do M.B. Częstochowskiej

środa po Mszy św.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

piątek po Mszy św.

LITURGIA NA DZIŚ

GALERIA

Początek strony