V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9, 11 i 14. Msze św. w tygodniu podajemy w harmonogramie intencji mszalnych.

2. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. Tomasz Zwiernik, kapelan Zakładu Karnego w Zamościu /diecezja zamojsko-lubaczowska/. Dziękujemy Księdzu za przyjęcie zaproszenia.
Spowiedź rekolekcyjno-wielkanocna będzie we wtorek w godz. 15.oo-18.oo. Z pół godzinną przerwą o 16.3o. Zachęcamy do zarezerwowania sobie wolnego czasu. /PROGRAM/
Program rekolekcji jest wywieszony w gablotach i na stronie parafialnej.
W środę zostanie zorganizowana składka rekolekcyjna o 8.oo i 18.oo.
UWAGA!!! na zmianę godziny wieczornej Mszy św. na 18.oo.

3. Dziś także organizowany jest Kiermasz wielkanocny przez Drużynę „Trzy żywioły” i Zarząd Osiedla dla wsparcia działalności naszej Siostry Renaty w Ukrainie. Możemy zakupić palmy wielkanocne, ciasta, ozdoby świąteczne oraz zabawki, które były przeznaczone dla dzieci – podopiecznych S. Renaty.

IV Niedziela Wielkiego Postu

Dziś rozpoczyna się Nowenna przed uroczystością św. Józefa.

2. W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.oo a po niej Msza św.
W przyszłą niedzielę – V w Wielkim Poście - zapraszamy na Gorzkie Żale - na godz. 14.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

3. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Szarbela i św. Rafki obędzie się w najbliższy piątek – 15 marca. Początek o 16.3o – różaniec, 17.oo – Droga Krzyżowa, 17.3o – Msza św. z błogosławieństwem Olejem św. Szarbela.
Prośby i intencje za wstawiennictwem Świętych libańskich możemy wrzucać do skrzynki przy gazetach przez cały tydzień i będą też zbierane przed nabożeństwem.

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9, 11 i 14. Dziś po Mszy o 7.oo zmiana tajemnic różańcowych.
Msze św. w tygodniu podajemy w harmonogramie intencji mszalnych.
Za tydzień rozpocznie się się Nowenna przed uroczystością św. Józefa.

2. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła w najbliższy wtorek – Godzinki o godz. 16.3o, potem Msza św. z Koronką Uwielbienia Boga i modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.oo a po niej Msza św.
W przyszłą niedzielę – Czwartą w Wielkim Poście - zapraszamy na Gorzkie Żale - na godz. 14.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9, 11 i 14. Za tydzień także zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.oo.
Msze św. w tygodniu podajemy w harmonogramie intencji mszalnych.
Dziś przeżywamy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Przy tej okazji po każdej Mszy św. wspieramy ofiarą do puszki Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

2. Zmarła śp. +Adela KUCIA, z ul. Zabełeckiej, lat 71. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 12.3o – wprowadzenie do świątyni parafialnej, godz. 13.oo – Msza św.
Jeszcze dziś w int. śp.+Adeli zostanie odmówiony różaniec po Gorzkich Żalach i Mszy św. popołudniowej.

3. W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.oo a po niej Msza św.
W przyszłą niedzielę – Trzecią w Wielkim Poście - zapraszamy na Gorzkie Żale - na godz. 14.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9, 11 i 14.
Msze św. w tygodniu – poniedziałek, środa, czwartek i piątek - godz. 17.oo, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo

2. Za tydzień będziemy przeżywać Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Będziemy też za tydzień w niedzielę – z racji tego dnia - wspierać ofiarą do puszek Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

3. W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.oo a po niej Msza św.
W przyszłą niedzielę – Drugą w Wielkim Poście - zapraszamy na Gorzkie Żale - na godz. 14.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania. Gorąco zachęcamy do udziału!!!