III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9, 11 i 14. Dziś po Mszy o 7.oo zmiana tajemnic różańcowych.
Msze św. w tygodniu podajemy w harmonogramie intencji mszalnych.
Za tydzień rozpocznie się się Nowenna przed uroczystością św. Józefa.

2. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła w najbliższy wtorek – Godzinki o godz. 16.3o, potem Msza św. z Koronką Uwielbienia Boga i modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.oo a po niej Msza św.
W przyszłą niedzielę – Czwartą w Wielkim Poście - zapraszamy na Gorzkie Żale - na godz. 14.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

4. W tym tygodniu wypada I czwartek marca. Zapraszamy na adorację w Godzinie św. - od 16.oo do 17.oo.

5. Spotkanie organizacyjne Kandydatów do S. Bierzmowania – będzie w I czwartek – 7 marca poprzedzone Mszą św. o godz. 17.oo.
Bierzmowanie będzie 21 marca w Wielogłowach.

Spotkanie Dzieci Klasy III wraz z Rodzicami będzie za tydzień w niedzielę – 10 marca o godz. 11.oo.
Próba scholi – w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy.
Koło Misyjne – w sobotę o godz. 10.oo w Auli.

6. Rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę – 17 marca.
Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Szarbela i św. Rafki obędzie się w piątek – 15 marca.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Za tydzień – II niedziela marca – ofiary na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne (a także spłata kredytu)

poniedziałek

4.III.2024 17.oo   śp. Józef Kałużny – od córki Małgorzaty z mężem Łukaszem i synami
  śp. Kazimierz Kulpa – greg.9