I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9, 11 i 14.
Msze św. w tygodniu – poniedziałek, środa, czwartek i piątek - godz. 17.oo, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo

2. Za tydzień będziemy przeżywać Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Będziemy też za tydzień w niedzielę – z racji tego dnia - wspierać ofiarą do puszek Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

3. W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.oo a po niej Msza św.
W przyszłą niedzielę – Drugą w Wielkim Poście - zapraszamy na Gorzkie Żale - na godz. 14.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

4. Spotkanie Rady Parafialnej – czwartek po Mszy św. wieczornej w Auli.
Spotkanie Kręgu Biblijnego – w czwartek o godz. 18.oo.

5. Kurs przedmałżeński w PARAFII ŚW. MAŁGORZATY W NOWYM SĄCZU odbędzie się w terminie od 11.03–16.03.2024r. Zapisy na pierwszym spotkaniu właśnie 11 marca, o godz. 18.oo w Sali Przemienienia.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

19.II.2024 17.oo   O zdrowie dla ks. Proboszcza – od parafian
  śp. Roman Barnowski - z okazji Urodzin

20.II.2024 7.oo   śp. Kazimierz Dara – od brata Tadeusza z żoną i synem
  śp. Irena Śliwa – od Jóżefa Filipa z rodziną