III Niedziela zwykła

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7,9,11 i 14. Msze św. w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek – 17.oo, wtorek, czwartek, sobota – 7.oo. W sobotę dodatkowe Msze św. o 14.oo i 17.oo.

2. Dziś wystąpi u nas z kolędą nasza SCHOLA Parafialna na Mszach św. o godz. 9.oo i 11.oo. Ofiary kolędowe zebrane przez dzieci przeznaczone są w całości do wykorzystania w naszej szkole dla naszych dzieci.
Msza św. dla dzieci dziś o godz. 11.oo. Będzie to zarazem inauguracyjna Msza św. dla dzieci z niepełnosprawnościami (Stowarzyszenie Autopozytywni), która rozpocznie cykl comiesięcznych nabożeństww naszym kościele dla tych dzieci N.Sącza i okolic.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego – czwartek o godz. 18.oo

4. Spotkanie organizacyjne z Rodzicami Uczniów kl. III przed I Komunią św. - piatek po Mszy św. wieczornej w Auli.

5. Koło Misyjne w sobotę – 27 stycznia, o godz. 10.oo. Prosimy dzieci misyjne o zwrot strojów kolędowych.
W sobotę nie będzie próby scholi!

6. Prosimy uprzejmie w miarę możliwości o przekazanie 1,5 % podatku na Caritas Diecezji z dopiskiem "Świetlica przy parafii M.B.Czestochowskiej w N. Sączu – Zabełczu".

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Serdeczne podziekowania wszystkim Rodzinom, które przyjęły mnie po kolędzie z wielką życzliwością, otwartością i radością. To była ogromna przyjemność spotkać się z Wami! Bóg zapłać za złożone przy okazji tych spotkań ofiary, które postaram się jak najlepiej spożytkować.
Gdyby ktoś jeszcze zechciał przyjąć błogosławieństwo swojego domu, proszę dać znać ks. Prob.

Plan kolędy...

22.I.2024 17.oo   śp. Jan Rożkowicz – od Moniki i Krysi
  śp. Stanisław Zubel – greg. 8

23.I.2024  7.oo   śp. Józef – 2 Rocznica śmierci; Stanisław Olchawa