II Niedziela zwykła

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9, 11 i 14.

2. Za tydzień w niedzielę wystąpi u nas z kolędą nasza SCHOLA Parafialna na Mszach św. o godz. 9.oo i 11.oo. Ofiary kolędowe zebrane przez dzieci przeznaczone są w całości do wykorzystania w naszej szkole dla naszych dzieci.
Msza św. dla dzieci będzie także za tydzień o godz. 11.oo. Będzie to zarazem inauguracyjna Msza św. dla dzieci z niepełnosprawnościami (Stowarzyszenie Autopozytywni), która rozpocznie cykl comiesięcznych nabożeństww naszym kościele dla tych dzieci N.Sącza i okolic.

3. Próba scholi w związku z koncertem odbędzie się w najbliższą sobotę w KOŚCIELE o godz. 15.oo.
Koło Misyjne będzie dopiero w sobotę – 27 stycznia.

4. Prosimy uprzejmie w miarę możliwości o przekazanie 1,5 % podatku na Caritas Diecezji z dopiskiem "Świetlica przy parafii M.B.Czestochowskiej w N. Sączu – Zabełczu". Będziemy mogli wówczas slorzystać z tych środków dla celów naszych dzieci i młodzieży. Ulotki na ten temat dostępne są przy wyjściu głównym.

5. W dniach 26-30 stycznia wydawnictwo Promyczek organizuje pielgrzymkę do Asyżu, Padwy i Rzymu dla uczestników rorat. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Informacje można uzyskać w zakrystii lub bezpośrednio w wydawnictwie Promyczek.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Plan kolędy...

15.I.2024 17.oo   śp. Emil Jurkowski - 14 Rocznica śmierci