Uroczystość Św. Rodziny

1. Dzisiaj Niedziela - Stary Rok – a zarazem Uroczystość Świętej RodzinyDzień Jubileuszy Małżeńskich. Msze św. dziś o godz. 7, 9, 11 oraz 14. Podczas każdej Mszy św. jest odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

2. Jutro NOWY ROK – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze św. o godz. 7, 9, 11 oraz 14.

3. W najbliższy wtorek zapraszamy na Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Godzinki o 16.3o, potem Msza św. z Koronką Uwielbienia Boga, oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek, I sobotę stycznia. Zapraszamy do skorzystania z S. Pokuty codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. a w czwartek i piątek od godz. 16.oo.

Klasy: VII i VIII zapraszamy w piątek na godz. 16.3o.

5. Adoracje:
Godzina święta - czwartek – od 16.oo
Godzina Miłosierdzia – piatek od 15.oo
Do chorych ks. Proboszcz pojedzie w piątek od godz. 14.oo

6. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. Jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14. W tym dniu – w Uroczystość Trzech Króli - o godz. 11.oo odbędzie się posłanie Kolędników Misyjnych. Po posiłku w sali bilardowej dzieci wyruszą do naszych domów ok. 12.3o. Dziękuję Animatorkom i Opiekunom.
Gdyby jeszcze ktoś z młodych chciał dołączyć do tej kolędy posiadamy stroje i gorąco zapraszamy do udziału.

7. W przyszłą niedzielę (za tydzień) wystąpi u nas Zespół Regionalny "NISKOWIOKI".
Kolędowanie rozpocznie się kwadrans przed Mszą o św. o godz. 9.oo oraz kwadrans przed Mszą św. o godz. 11.oo. Zapraszamy do udziału, przyjdźmy nieco wcześniej.
Zmiana tajemnic różańcowych także za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo.

8. Msza św. dla Uczniów klasy III wraz z Rodzicami – w ramach przygotowania do I Komunii św. - będzie również za tydzień o godz. 11.oo. Dzieci zabierają swoje świece chrzcielne dla osobistego odnowienia przyrzeczeń.

9. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w XII Nowosądeckim Pokłonie Trzech Króli w sobotę, 6 stycznia 2024 r. o godz. 10:30.

10. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy za wyczyszczenie wszystkich rynien oraz młodzieży za posprzątanie liści.

Plan kolędy...

Świętej Bożej Rodzicielki