IV Niedziela Adwentu

1. Msze św. dziś o godz. 7, 9, 11. Nie ma Mszy św. o 14.oo. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia – wspólną wieczerzę przeżyjmy w rodzinnym gronie. Tradycyjnie przeczytajmy fragment Ewangelii o Bożym Narodzeniu, pomódlmy się za bliskich żyjących i zmarłych, złóżmy sobie życzenia i wspólnie pośpiewajmy kolędy.
Pasterka po wigilii tradycyjnie o PÓŁNOCY. ZAPRASZAMY serdecznie! Składka na Pasterce przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

2. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. jutro i we wtorek (II dzień Świąt) tylko przed południem o godz. 7, 9 i 11. Nie będzie w te dwa dni Mszy św. o 14.oo.

3. W przyszłą niedzielę pożegnamy Stary Rok także w naszej świątyni.
Msze św. jak w każdą niedzielę - 7, 9, 11, 14. Będzie to zarazem Niedziela Świętej Rodziny – Dzień Jubileuszy Małżeńskich. Podczas każdej Mszy św. będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich – prosimy małżonków, w miare możliwości, o wspólne przybycie na Mszę św.

4.  W sobotę Koło Misyjne będzie o godz. 10.oo w Auli. Prosimy o pomoc dorosłych w zabezpieczeniu grup kolędników misyjnych. Kolęda Misyjna będzie 6 stycznia!

Próba scholi (bardzo ważna) będzie dopiero w sobotę, 13 stycznia.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy bardzo gorąco za ofiarowanie wszystkich choinek przed wszystkie wejścia do naszej świątyni oraz te, które podziwiamy wewnątrz kościoła.

Zachęcamy jeszcze do nabycia świecy wigilijnej.
Dostępne są jeszcze opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są jak co roku na całoroczną posługę Pana Organisty. Prosimy i dziękujemy za wszystkie ofiary.

Plan kolędy...

Boże Narodzenie

25.XII.2023 7.oo   Za Parafian
9.oo   Dziękczynno-błagalna w intencji Zawodników i Zarządu Klubu Sportowego "Zabełcze"