Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Msze św. w dni powszednie codziennie o godz. 17.oo. Jeszcze do czwartku po każdej Mszy św. będą wypominki i modlitwa za Zmarłych.
Dodatkowo rano o 7.oo – Msza św. będzie w piątek i sobotę.

2. W tym tygodniu wypada I. piątek i I. sobota grudnia. Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty przed ropoczęciem Adwentu w czwartek i piatek od godz. 16.oo. Prosimy o dopilnowanie tego sakramentu u dzieci.

3. Adoracja Najśw. Sakramentu:
- Godzina Miłosierdzia – piątek od godz. 15.oo
- Godzina Niepokalanej – sobota od godz. 16.3o

4. W ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy klasy VII i VIII na adorację i Msze św. w I. piątek od godz. 16.3o.

5. Próba scholi – w sobotę o godz. 9.oo tym razem w Auli.
Koło Misyjne – w sobotę o godz. 10.oo w Auli.

6. Za tydzień rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny okresem Adwentu.
Prosimy dzieci o przygotowanie sobie lampionów na Roraty, które rozpoczną się w poniedziałek, 4 grudnia.
Zmiana tajenic różańcowych - za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo

7. Rózwnież za tydzień – 3 grudniaodbędzie się u nas kiermasz bożonarodzeniowy. Środki pozyskane przy tej okazji przeznaczone będa na leczenie małej Wiktorii, którą ostatno wspieraliśmy zbiórką do puszek.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy i na portugalskie Camino de Santiago. Informacje na stronie parafii, w gablotach i na ulotkach. Zapisy do Świąt BN.

9. Nabożeństwo wprowadzenia relikwii św. Szarbela i św. Rafki odbędzie się w piątek 15 grudnia br. Adoracja 24 Godziny Męki Pańskiej wg rozważań Sługi Bożej Luisy Paicarretty planujemy dopiero w W. Poście. Osoby, które chc ą się zangażować w przygotowanie tego wydarzenia prosimy o kontakt z ks. Prob.

10. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Zachęcamy do nabywania świec wigilijnych w ramach wsparcia "Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom"

Informujemy że opłatki na stół wigilijny będą dostępne w naszym kościele od przyszłej niedzieli – 3 grudnia. Nie będą roznoszone po domach!!! Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są jak co roku na posługę Pana Organisty. Dziękujemy za wszystkie ofiary.

27.XI.2023 17.oo   śp. z rodziny Chojnowskich
  śp. Katarzyna Szymańska
wtorek 28.XI.2023 7.oo   śp. Krzysztof Porębski
17.oo   śp. Maria, Ignacy Rożkowicz