XXXIII Niedziela zwykła

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11- dla dzieci oraz 14.oo. Msze św. w dni powszednie codziennie o godz. 17.oo połączona z wypominkami i modlitwą za Zmarłych. Dodatkowo rano o 7.oo – Msza św. będzie we wtorek i czwartek.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego – czwartek o godz. 18.oo.

3. Próba scholi – w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy. Koło Misyjne – w sobotę o godz. 10.oo w Auli.

4. W sobotę spotkanie Rad Parafialnych z całej diecezji na spotkanie z Ks. Biskupem Andrzejem. Prosimy o potwierdzenie udziału. Wyjazd w sobotę o godz. 7.45. Powrót ok. 14.oo.

5. Za dwa tygodnie – 3 grudnia – odbędzie się u nas kiermasz bożonarodzeniowy. Środki pozyskane przy tej okazji przeznaczone będa na leczenie małej Wiktorii, którą ostatno wspieraliśmy zbiórką do puszek.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy serdecznie za odremontowanie kolejnej kapliczki i pięknych zabytkowych Figurek do tej kapliczki.

7. Dziś można nabyć sobie "Chlebek Miłosierdzia" w celu wsparcia Caritas.
Chlebki są na stoliczku przy wyjściu głównym, a ofiary prosimy wrzucać do skrzynki Caritas, która tam własnie się znajduje.

8. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. + Zofii Jurkowskiej z ul. Zabełeckiej. Przeżyła 94 lata. Polecajmy jej nieśmiertelną dusze Bożemu miłosierdziu.

20.XI.2023 17.oo   śp. Jan Szkaradek
  śp. Irena i Marian Biernacki i zmarli z rodziny
wtorek 21.XI.2023 7.oo   śp. zmarli z rodzin Baranów i Skalniaków
17.oo   śp. Adam Marzec - 21 Rocznica śmierci