XXIV Niedziela zwykła - Dzień Środków Społecznego Przekazu

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Dziś po każdej Mszy św. przed kościołem organizowana zbiorka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
Msze św. w dni powszednie: 18.oo – poniedziałek, środa i piątek, 7.oo – wtorek, czwartek i sobota

2. Rusza pielgrzymka do Libanu – do grobów świętych libańskich. Wyjazd na Okęcie z naszego parkingu w najbliższy wtorek (19.IX) o godz. 13.oo
Dziś i jutro można jeszcze składać prośby i intencje w których wspólnie będziemy się modlić na pielgrzymce.

3. Informacja dla Wielopola – Sołtys i Rada Sołecka Wsi Wielpopole zwołuje zebranie na najbliższy piątek (22.IX) o godz. 17.oo w świetlicy w Wielopolu.
Szczegóły spotkania w gablocie.

4. Okręgowe Duszpasterstwo Młodzieży - Sącz Boga - zaprasza na comiesięczne spotkania młodych z cyklu Światłość w Ciemności. Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 września 2023 roku w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa (kościół kolejowy) o godzinie 20:00.

5. Zarząd Osiedla Zabełcze z Prezydentem Miasta Ludomirem Handzlem zapraszają na piknik rodzinny, który odbędzie się 23 września, sobota, godz. 10.oo-14.oo, teren wokół Szkoły Podstawowej nr 6. W programie mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Serdeczne podziękowania dla Rodzin - fundatorów kilku przedsięwzięć: nowy krzyż na Gaju, ofiary złożone na poczet relikwii św. Szarbela i św. Rafki, nowe tabernakulum do ciemnicy, nowy Mszał rzymski do liturgii, obrus ołtarzowy oraz komplet do poświęceń – kociołek i kropidło.

18.IX.2023 18.oo   W intencji Pawła - o uwolnienie od obciążenia duchowego
  śp. Zygmunt Lewczuk – greg. 15
wtorek 19.IX.2023 7.oo   śp. Genowefa Włodek – od wnuków i prawnuków
  śp. Maria Wiktorowska – od wnuczki Aleksandry