XXIII Niedziela zwykła - Tydzień Wychowania w Polsce

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Msze św. w dni powszednie: 18.oo – poniedziałek, środa i piątek, 7.oo – wtorek, czwartek i sobota.

2. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła odbędzie się wyjątkowo jutro (poniedziałek). Zapraszamy na Godzinki o 17.3o, potem Mszę św. z Koronką Uwielbienia Boga oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. W czwartek odbędzie się Spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy chętnych do poznawania i rozważania Pisma św. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.oo w domu p. Bernadety Bajdy.

4. Zbiórka rekrutacyjna w czasie której można się zapisać do drużyny harcerskiej odbędzie się w świetlicy na plebanii w dniu 11 września (Jutro) w godz. 19.oo – 20.oo. Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do drużyny izuchowej i harcerskiej "Trzy Żywioły".

5. W dalszym ciągu do przyszłej niedzieli można składać prośby i intencji za wstawiennictwem św Szarbela i św. Rafki – libańskich świętych do grobów których pielgrzymujemy już 19 września. Intencje i prośby można wrzucać do skrzynek pod chórem z opisem "LIBAN". Jest też możliwość wsparcia swoją ofiarą katolików libańskich – sanktuarium św. Szarbela w Annaya oraz Hospicjum św. Rafqi w Wadi Kadisza.

6. W Limanowej w najbliższy piątek rozpocznie się Wielki Odpust ku czci MB Bolesnej. Szczegóły w gablocie zewnętrznej.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Ks. proboszcz z Czarnego Potoku serdecznie dziękuje za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na budowę tamtejszego kościoła.
Za tydzień - tradycyjnie w III niedzielę września - po każdej Mszy św. zostanie zorganizowana zbiorka do puszek na Uniwesrsytet Papieski Jana Pawła II.

11.IX.2023 18.oo   śp. Józef - Rocznica śmierci i Aniela Pancerz
  śp. Zygmunt Lewczuk – greg. 8