XXI Niedziela zwykła

1. Msze św. dzisiaj tylko przed południem - o godz. 7, 9, 11. Za tydzień (w niedzielę) powracamy do Mszy św. o godz. 14.oo. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.oo.
Msze św. w dni powszednie: 18.oo – poniedziałek, środa, piątek i sobota 7.oo – wtorek, czwartek, piątek i sobota

2. W przyszłą niedzielę – 3 września – będziemy gościć w naszej wspólnocie ks. Krzysztofa Klimaczka, proboszcza parafii Czarny Potok, który wygłosi do nas Słowo Boże, a ofiary zbierane podczas wszystkich Mszy św. przeznaczone będą na budowę nowego kościoła - Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej.

3. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolno-katechetycznego dopiero w poniedziałek – 4 września o godz. 9.oo.

4. Ponieważ w tym tygodniu wypada I piątek i I sobota września zachęcamy do skorzystania z S. Pokuty codziennie pół godz. przed każdą Msza św., a w piątek od 17.oo i w sobotę od godz. 17.3o. Będzie to także okazja do spowiedzi przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Prosimy rodziców o dopilnowanie swoich dzieci i młodzieży.
Do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 15.oo.

5. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu:
Godzina Miłosierdzia – piątek od 15.oo
Godzina Niepokalanej – sobota od 17.3o

6. Zachęcamy do pisania próśb i intencji za wstawiennictwem św. Szarbela i św. Rafqi. Do grobów tych świętych libańskich wyruszamy 19 września.
Prośby te możemy wrzucać do skrzynki "Nowenny" lub podać do zakrystii. Bedziemy je polecać w czasie naszej pielgrzymki podczas codziennych modlitw i w czasie Mszy św. Pielgrzymkowych.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

28.VIII.2023 18.oo   śp. Barbara Wróbel - Rocznica śmierci, Tomasz Wróbel
wtorek 29.VIII.2023 7.oo   śp. Józef Matiaszek (ojciec) – od wnuków Agaty i Jakuba
środa 30.VIII.2023 18.oo   śp. Maria Bałuszyńska – od koleżanek i kolegów z pracy córki Lidii

31.VIII.2023 7.oo   śp. Stanisława Matyaszek – od wnuka Tomasza z rodziną