XIX Niedziela zwykła

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień tylko przed południem - o godz. 7, 9, 11. Msze św. w dni powszednie: 18.oo – poniedziałek, środa, piątek, 7.oo – czwartek, piątek i sobota

2. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę (uczestnictwo obowiązkowe) o godz. 7, 9 i 11. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
W tym dniu – zgodnie z komunikatem KEP - po każdej Mszy św. zostanie zorganizowana przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Słowenii.

3. W zakrystii można się zapisywać w na wyjazd na wejście Pielgrzymki i po naszych Pielgrzymów Tarnowskiej w dniu 25 sierpnia br. - koszt 80 zł.
Oczywiście jak co roku Pielgrzymów pieszych (prosimy o zgłoszenie powrotu) oraz dzieci i młodzież uczącą się – zapraszamy bezpłatnie.

4. Zachęcamy do pisania próśb i intencji za wstawiennictwem św. Szarbela i św. Rafqi. Do grobów tych świętych libańskich wyruszamy 19 września.

Prośby te możemy wrzucać do skrzynki "Nowenny" lub podać do zakrystii. Bedziemy je polecać w czasie naszej pielgrzymki podczas codziennych modlitw i w czasie Mszy św. Pielgrzymkowych.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy wszystkim za dzisiejsze ofiary, a dzielnym naszym dwóm Lektorom za skoszenie w piątek trawy w przestrzeni naszego kościoła i plebani.

14.VIII.2023 18.oo   śp. Maria, Adam Michalik, Maria, Stanisław Pawłowscy
  śp. Alojzy Potoczek
wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP 15.VIII.2023 7.oo   śp. Maria Wiktorowska
9.oo   Dziękczynno-błagalna dla Matki i Syna