Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Witamy serdecznie w naszej parafii wszystkich Gości, którzy przybyli na groby swoich bliskich.

Dzisiaj Msze św. w naszym kościele będą o godz. 7, 9 i 11. Nie ma Mszy św. po południu. Nabożeństwo za zmarłych w Wielogłowach rozpoczyna się o godz. 14.oo. Uczestnictwo we Mszy św. jest dzisiaj obowiązkowe.

2. Jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele przed południem o godz. 7.oo, 8.oo. Kwadrans przed każdą mszą św. będą czytane wypominki.

Po południu Msza św. o godz. 17.oo, a po nim Różaniec za zmarłych połączony z wypominkami.

Po nabożeństwie spotkanie z gimnazjalistami klasy I i II.

Klasa III ma spotkanie we czwartek.

Klasa VI ze SP nr 6, za zgodą P. Dyrektor, przychodzi jutro bezpośrednio do kościoła na Mszę św. na godz. 8.oo w ramach swojej katechezy. Potem wspólnie pójdziemy do szkoły.

3. Od 1-8 listopada można zyskać odpust zupełny za jedną duszę raz na dzień. Warunki: Nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, przyjęcie Komunii św. w tym dniu i wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, odmówienie modlitw: „Wierzę w Boga”, „Ojcze nasz”, dowolna modlitwa w intencjach Ojca św. Jeśli któryś z warunków nie zostanie spełniony, odpust jest tylko cząstkowy.

4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na wypominki listopadowe i roczne.

Wypominki roczne - będą czytane w połączeniu z modlitwą za zmarłych tradycyjnie w każdą niedzielę roku przed Mszą św. o godz. 7.oo i 9.oo.

Wypominki listopadowe – będą czytane w połączeniu z modlitwą za zmarłych (różaniec, koronka) w dni powszednie listopada po Mszy św. o godz. 17.oo. W każdą niedzielę różaniec za zmarłych z wypominkami będzie o godz. 16.oo, a po nim Msza św.

Dziękujemy jeszcze raz za dar pięknych chryzantem do Kościoła i Groty.