Dzień 1. 27.09.2019 piątek

Wyjazd z Nowego Sącza ok. godz. 23.00, przejazd nocny do Niemiec.

Dzień 2. 28.09.2019 sobota

Krótka przerwa na poranną toaletę, przyjazd do Drezna, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie m.in.: Teaterplatz, Starówka z Zwinger i Operą Sampera (zewnątrz), Ratusz, Kościół NMP, Kościół Św. Krzyża, Pałac w stylu Japońskim, Orszak Książąt – składający się z 24 tysięcy płytek ceramicznych przedstawiających 800- letnią historię dynastii Wettynów. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie. Przerwa na kawę oraz zakup pamiątek. Wyjazd z Drezna w godzinach popołudniowych. Przyjazd w ok. Legnicy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. 29.09.2019 niedziela

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Sanktuarium Św. Jacka w Legnicy – miejsce Cudu Eucharystycznego z 2013r. - Msza Święta, następnie zwiedzanie sanktuarium. Przejazd do Wrocławia - zwiedzanie m.in. Rynek, Ratusz, Katedra Św. Jana Chrzciciela. Przejście do Panoramy Racławickiej (opcjonalnie), która jest jednym z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Czas wolny na kawę oraz zakup pamiątek. Przejecie do restauracji, obiad. Powrót do Nowego Sącza. Planowany przyjazd ok. godz. 24.00.

CENA: 410zł/os Zapisy – ks. E.Mrożek – 500 012 205

Cena zawiera:
- przejazd autobusem
- nocleg + wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja);
- obiad w drodze powrotnej;
- opieka pilota/przewodnika;
- przewodnik miejski po Dreźnie;
- ubezpieczenie (NNW,KL);

Cena nie zawiera
- bilet wstępy do Panoramy Racławickiej, koszt:30zł/os normalny, 23zł/os ulgowy.

Na choroby przewlekłe należy ubezpieczyć się oddzielnie-dodatkowo.

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

Pobierz...