XXX Tydzień zwykły - Niedziela Synodalna - Rocznica poświęcenia Kościoła

1. UWAGA! - w dniu dzisiejszym i przez kolejne niedziele wprowadzamy w naszym kościele dodatkową Mszę św. o godz. 14.oo.

Dziś o godz. 16.oo - będzie Msza św. za Parafian – O zdrowie i ustanie epidemii. Po Mszy św. w tej samej intencji będzie Różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Przygotujmy podziękowania i prośby do Matki Bożej.

Do Groty Matki Bożej uda się jedynie delegacja z lampionami.

2. Zapraszamy zatem codziennie na Mszę św. i modlitwę różańcową o godz. 17.oo. Dodatkowo w tym tygodniu będą także Msze św. codziennie rano o godz. 7.oo.

Zachęcamy bardzo gorąco do udziału mimo trudnej sytuacji.

Przypominamy o możliwości skorzystania z S. Pokuty codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. - szczególnie teraz przed Uroczystością Wszystkich św.

3. W sobotę zakończenie nabożeństw różańcowych.

Dziękujemy za wspólną modlitwę, szczególnie dzieciom, które w tym trudnym czasie czuwały na modlitwie. W sobotę dzieci przynoszą plansze z naklejkami – będą jak zwykle nagrody.

4. W niedzielę za tydzień przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych.

Ze względu na sytuację epidemiczną Msze św. będą w naszym kościele będą jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7,9 i 11 przed południem oraz po południu o godz. 14.oo i 16.oo.

Kwadrans przed każdą Mszą św. będą czytane wypominki, a o godz. 14.oo będzie Różaniec za zmarłych i Msza św. w int. śp. Zmarłych Parafian.

Zapraszamy na modlitwę do naszej świątyni, ale informujemy że na cmentarzu w Wielogłowach planowane jest tradycyjne nabożeństwo jak co roku.

5. Zachęcamy również do wyrażenia pamięci o naszych bliskich zmarłych w wypominkach rocznych i listopadowych. Kartki na te wypominki dostępne są na stoliku przy wyjściu głównym. Wypominki można składać także na ręce ks. Prałata. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji!

6. W czwartek, 5 listopada rozpocznie się 33-dniowe przygotowanie do Aktu Zawierzenia się Jezusowi przez Maryję wg Ludwika Grignon de Monfort. Zawierzenie dokona się 8 grudnia. Zapraszamy chętnych do uczestnictwa.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Uwaga!!! - Zmiana tajemnic różańcowych ze wzgl. na Urocz. Wszystkich św. wyjątkowo będzie dopiero 8 listopada (II niedziela)

poniedziałek 26.X.2020 7.00    śp. Tadeusz Wiktor – imieninowa – od córki Kazimiery z rodziną
17.00   śp. Anna, Walenty Kornaś
  śp. Maria Wiktorowska – greg. 15