XXIX Tydzień zwykły

1. Dzisiaj w niedzielę misyjną rozpoczynamy Tydzień Misyjny – będziemy się modlić za misje i misjonarzy. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na misje.

2. W związku z ograniczeniami epidemiologicznymi wewnątrz kościoła może przebywać jednocześnie 90 osób (nie licząc służby ołtarza).

Ks. Biskup Ordynariusz udziela dyspensy - do odwołania - od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. Jednocześnie prosi o udział w nabożeństwach w dni powszednie z zachowaniem obostrzeń oraz udział w sposób zdalny.

3. Zapraszamy zatem codziennie na Mszę św. i modlitwę różańcową o godz. 17.oo. Dodatkowo w tym tygodniu będą Msze św. rano o godz. 7.oo w poniedziałek, środę i piątek. Zachęcamy bardzo gorąco do udziału mimo trudnej sytuacji.

Dzisiaj Msze św. o godz. 7, 9 i 11 oraz 16.oo.

UWAGA! - Za tydzień w niedzielę wprowadzamy w naszym kościele dodatkową Mszę św. o godz. 14.oo.

Za tydzień również - o godz. 16.oo - będzie Msza św. za ParafianO zdrowie i ustanie epidemii. Po Mszy św. w tej samej intencji będzie Różaniec z procesją do Groty Matki Bożej zakończony Apelem Jasnogórskim.

Przygotujmy podziękowania i prośby do Matki Bożej.

4. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do wyrażenia pamięci o naszych bliskich zmarłych w wypominkach rocznych i listopadowych. Kartki na te wypominki dostępne są na stolikach przy gazetach i przy wyjściu głównym. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji!

5. Msza św. dla Pracowników Służby Zdrowia odbędzie się dzisiaj o godz. 15.15 w kościele św. Kazimierza.

Kurs Przedmałżeński organizowany przez Duszpasterstwo Akademickie w dn. 13-15 listopada br. Szczegóły w gablocie.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 19.X.2020 7.00    śp. Maria Wiktorowska – greg. 8
17.00   śp. Stanisław Klimek - Rocznica śmierci
  śp. Marian Szymański – od córki
wtorek 20.X.2020 17.00    śp. Maria Wiktorowska – greg. 9