XXII Tydzień zwykły

1. Msze św. w tym tygodniu będą codziennie wieczorem o godz. 18.oo. W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo rano. Za tydzień w niedzielę "powraca" Msza św. o godz. 16.00.

2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Rozpoczęcie Godzinkami o 17.3o, Msza św. o 18.oo z Koronką uwielbienia Boga oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca września.

Zapraszamy do skorzystania z S. Pokuty szczególnie dzieci i młodzież z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego:

Klasy IV-VI w czwartek: spowiedź od godz. 17.oo – Msza św. o g. 18.oo.

Klasy VII-VIII i Młodzież w piątek: spowiedź od godz. 17.oo – Msza św. o 18.oo.

Po Mszy św. w piątek odbędzie się krótkie spotkanie w kościele z uczniami klasy VII i VIII i ich rodzicami dot. S. Bierzmowania i egzaminu.

(w miarę możliwości oczywiście!!! – stan epidemii, czerwona strefa).

Klasy 0-III – zapraszamy na Mszę św. we wtorek o godz. 18.oo.

Nie będzie wspólnej Mszy św. dla całej społeczności szkolnej ze wzgl. na trudną sytuację epidemiczną, dlatego zapraszamy na w/w terminy nabożeństw.

4. Adoracje Najświętszego Sakramentu:

Godzina Święta - czwartek od 17.oo.

Godzina Miłosierdzia - piątek od godz. 15.oo.

Różaniec św. - środa i sobota o godz. 17.3o.

5. Do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 15.oo. Ze wzgl. na epidemię i czerwoną strefę bardzo proszę o potwierdzenie w zakrystii lub telefonicznie chęci przybycia kapłana do chorych – status bezpieczeństwa). Tel. 500 012 205

6. Akademia Piłkarska „GOL” ogłasza nabór i zaprasza dzieci 4-11 lat na profesjonalne zajęcia piłkarskie. Szczegóły w gablocie zewnętrznej.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.oo.

poniedziałek 31.VIII.2020 18.00   śp. Janina i Stefan Lewczuk – 11 i 32 Rocznica śmierci - od syna i synowej
  śp. Stanisław i Maria Pawłowscy, śp. Maria i Adam Michalik
wtorek 1.IX.2020 18.00   śp. Katarzyna Szymańska – od córki
  śp. Zofia Święs – od rodziny Hat