XXI Tydzień zwykły

1. W środę - 26 sierpnia - będziemy przeżywać Odpust Parafialny ku czci M.B. Częstochowskiej. Msze św. o godz. 8.oo oraz o godz. 18.oo – centralna Uroczystość po której odbędzie się Apel Jasnogórski.

Słowo Boże wygłosi ks. Paweł Szczygieł z parafii św. Kazimierza.

Prosimy do skrzynki „Nowenny” wrzucać podziękowania i prośby do Matki Bożej. Kartki z tymi intencjami będą zbierane również przed centralną Mszą św. w środę wieczorem.

Z okazji uroczystości odpustowej zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty pół godziny przed każdą Mszą św.

2. Prosimy osoby, które zapisały się na wtorkowy wyjazd na Jasną Górę o zgłoszenie się do zakrystii.

3. Odpust ku czci M.B. Pocieszenia u Jezuitów w Rynku rozpoczyna się w najbliższą środę. Szczegóły w gablocie.

4. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 24.VIII.2020 18.00   śp. Danuta Bernet i śp. Wanda
  śp. Aniela i Józef Pancerz
wtorek 25.VIII.2020 7.00   O pomoc Bożą i Dary Ducha Świętego dla ks. Kazimierza Poręby
  śp. Marek Pazgan – od Lucyny i Jana Więcławek z rodziną