XX Tydzień zwykły - Dzień solidarności z Libanem

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. mamy możliwość wsparcia ofiarą do puszki mieszkańców Libanu, a szczególnie Bejrutu.

2. Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.oo, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.oo.

3. Wyjazd na Jasną Górę 25 sierpnia (przywitanie pielgrzymów) na dzień dzisiejszy jest możliwy – chętnych na wyjazd proszę o osobisty kontakt w zakrystii do przyszłej niedzieli.

26 sierpnia tradycyjnie będziemy w nasze parafii przeżywać Parafialny Odpust ku czci M.B.Częstochowskiej.

4. Spotkanie dla wszystkich lektorów i ministrantów – piątek po Mszy św. wieczornej w kościele.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Serdeczne podziękowania Panu H. Nodze za ufundowanie nowej pompy przy naszej Grocie oraz Panu O. Pawlikowskiemu i Pani B. Kałużny za strategiczną pomoc w realizacji tej naprawy.

poniedziałek 17.VIII.2020 18.00   O błogosławieństwo Boże dla Oskara – z okazji Chrztu św.
  śp. Teresa Bednarek – 12 Rocznica śmierci
wtorek 18.VIII.2020 7.00   śp. Mieczysław Karol – od Marty Matyjewicz z rodziną
  śp. Stanisław Skorski – 30 Dzień po śmierci - od córki Anny i zięcia Marka
środa 19.VIII.2020 18.00   śp. Janina i Tadeusz Noga