XVI Tydzień zwykły

1. W miesiącach lipiec i sierpień - w niedzielę nie ma Mszy św. popołudniowej.

Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.oo, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.oo.

2. Za tydzień - w niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia patrona kierowców–św. Krzysztofa.

Ofiary, które będą zbierane w ramach Akcji „1 grosz za 1 km” przeznaczone są na misje i misjonarzy. Jest to dar wdzięczności za szczęśliwe podróże.

Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 21.oo.

Prosimy o przygotowanie na kartkach podziękowań i próśb do Matki Bożej Jasnogórskiej.

3. Za tydzień w niedzielę o godz. 7.oo odbędzie się Msza św. za śp. +Genowefę Włodek. Zapraszamy wszystkich, którzy z powodu epidemii nie mogli być na pogrzebie naszej najstarszej Parafianki.

4. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 20.VII.2020 18.00   śp. Wiesław Worytko
  O światło Ducha św. w czasie obrony pracy doktorskiej dla Moniki oraz łaskę ślubu sakramentalnego
wtorek 21.VII.2020 7.00   śp. Zofia Gwiżdż – od Piotra Barszcza z rodziną
  śp. Apolonia Kożuch – od wnuczek z Kanady