XV Tydzień zwykły

1. UWAGA!!! - W miesiącach lipiec i sierpień - w niedzielę nie ma Mszy św. popołudniowej.

Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek i w sobotę o godz. 7.oo i 18.oo, we wtorek i czwartek o godz. 7.oo, a w środę o godz. 18.oo

2. „Idźcie” to hasło XXXVIII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej do Częstochowy, która rozpocznie się 17 VIII 2020 r. Eucharystią o godz. 7.30 sprawowaną w Katedrze Tarnowskiej a zakończy się 25 VIII na Jasnej Górze. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego pielgrzymka w tym roku będzie miała formę sztafety tzn. każdego dnia 3 grupy będzie przemierzało wyznaczony odcinek trasy i realizowało program pielgrzymki. Pielgrzymi będą dowożeni autokarami, a po apelu wracają do domu, aby kontynuować pielgrzymowanie poprzez uczestnictwo w codziennej Eucharystii w swoim lub innym kościele oraz realizowanie programu dnia korzystając z transmisji radiowych i internetowych oraz specjalnej aplikacji pielgrzymkowej w telefonie. Zapisy prowadzone są przez ks. Przewodnika danej grupy lub wyznaczone przez niego osoby. W ostatnim dniu wszyscy spotykamy się na Jasnej Górze w domu naszej Matki. Więcej informacji jest na stronie internetowej Pieszej Pielgrzymki.

3. Zaprzyjaźnione Biuro AUSTRAL organizuje 10-dniową Pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji. Wyjazd 23 sierpnia br. Szczegóły w gablocie lub na stronie biura.

4. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła, szczególnie za dzisiejsze ofiary inwestycyjno-remontowe.

Za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na WSD w Tarnowie.

poniedziałek 13.VII.2020 7.00   śp. Danuta Jurkowska–Mółka – od brata Zygmunta z rodziną
18.00   śp. Marian, Teresa, Zbigniew
wtorek 14.VII.2020 7.00   śp. Roman Słowiński – 5 Rocznica śmierci
  śp. Stanisława Matyaszek od wnuczki Izabeli