XII Tydzień zwykły - Diecezjalne Święto Rodziny

1. Dzisiaj Diecezjalne Święto Rodziny. Z tej okazji w naszym kościele na Mszach św. przed południem po raz kolejny możemy odnowić przyrzeczenia małżeńskie.

2. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 18.oo, tylko we wtorek o godz. 7.oo.

W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o 7.oo i 18.oo.

3. Absolwenci naszej szkoły – Uczniowie klasy VIII mają specjalną Mszę św. w czwartek o godz. 10.oo.

Msze św. z okazji zakończenia Roku szkolno-katechetycznego będą sprawowane w przyszłym - Białym Tygodniu:

Klasy 0-III w poniedziałek - 29 czerwca o godz. 9.oo (Urocz. św. Piotra i Pawła)

Klasy IV – VII we wtorek - 30 czerwca o godz. 8.oo ( Doroczna Adoracja Parafialna)

4.  W przyszłą niedzielę w naszej parafialnej wspólnocie będziemy przeżywać podniosłą uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.oo.

W związku z tym za tydzień, w niedzielę, wprowadzamy dodatkową Mszę św. o godz. 14.oo i prosimy, aby z niej skorzystać - by tym samym pozostawić wolny kościół dla dzieci komunijnych i ich rodzin o godz. 11.oo.

Możemy też wybrać godz. 16.oo aby wziąć udział w Apelu Jasnogórskim po którym ok. 16.3o będzie także Msza św. bez kazania.

Prosimy przygotować podziękowania i prośby do Matki Bożej.

5. Sakrament Pokuty dla dzieci komunijnych i ich bliskich odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10.oo.

6. Próba scholi w sobotę o godz. 9.oo w kościele (chętne dzieci wg decyzji Rodziców).

7. W poniedziałek spotkanie Kręgu Biblijnego w Auli.

8. Spotkanie Rady Parafialnej i PZS – jeśli sytuacja się ustabilizuje - będzie w okresie wakacyjnym lub we wrześniu.

9. Informacja Rektora PWSZ w N. Sączu dotycząca rekrutacji na studia licencjackie, inżynierskie czy magisterskie znajduje się na plakacie w zewnętrznej gablocie ogłoszeń i na stronie uczelni.

10. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 22.VI.2020 18.00   Dziękczynno-błagalna o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w 87 Rocznicę urodzin i imienin Władysławy – od syna i córek z rodzinami
  śp. Wanda Rolka
wtorek 23.VI.2020 7.00   śp. Władysław - Rocznica śmierci
  śp. Stanisława Matyaszek -1 Rocznica śmierci, śp. Józef Matyaszek