VII Tydzień Wielkanocny - Wniebowstąpienie Pańskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo.

W niedzielę natomiast nabożeństwo majowe jest o godz. 16.oo, a potem Msza św. Zachęcamy do licznego udziału w tym ostatnim tygodniu maja - w naszej świątyni może przebywać jednocześnie już 60 osób.

Zapraszamy także na Msze św. również rano o godz. 7.oo w poniedziałek, środę, piątek i w sobotę. Msza św. w sobotę jest z formularzem niedzielnym.

2. Za tydzień w naszej wspólnocie będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Nawiedzenia N.M.P.

Msze św. będą jak w każdą niedzielę o godz. 7.oo, 9.oo i o 11.oo - Uroczysta suma.

Po południu Msza św. będzie o godz. 16.oo.

Natomiast na 16.30 zapraszamy do kościoła gdzie rozpocznie się nabożeństwo majowe z procesją do Groty M. Bożej przy której zaśpiewamy litanię i Apel Jasnogórski. Prosimy na kartkach przygotować prośby i podziękowania do Matki Bożej.

Przy okazji dziękujemy za nieustanną opiekę nad naszą Grotą Matki Bożej z Lourdes, za wiosenne porządki i posadzenie pięknych kwiatów.

3. Zachęcamy usilnie do skorzystania z Sakramentu Pokuty codziennie pół godziny przed każdą Mszą św., tym bardziej że czeka nas odpust parafialny i kończy się powoli okres Spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

4. Spotkania z dziećmi klasy III przed I Komunią św. (która miała być dzisiaj) odbywają się już od wczoraj w każdą sobotę o godz. 10.oo w kościele.

Pierwsza Komunia św. w tym roku odbędzie się w ostatnią niedzielę czerwca.

Zapraszamy także uczniów klasy IV wraz z Rodzicem na spotkanie w związku z Rocznicą I Komunii św. - w najbliższy piątek po nabożeństwie majowym.

5. Zachęcamy do zabrania sobie do domu modlitwy zawierzenia naszych rodzin św. Janowi Pawłowi II z okazji 100 – ej rocznicy jego urodzin, w celu wspólnego odmawiania np. przy modlitwie wieczornej czy Apelu Jasnogórskim. Modlitwa ta jest wystawiona przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.

6. Dziękujemy za modlitwę przy Krzyżu w Wielopolu podczas majówek.

Ks. Proboszcz serdecznie dziękuje za wszystkie ofiary na cele parafialne przekazane na tacę czy też na konto parafii.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej dostępnej na stoliku.

poniedziałek 25.V.2020 7.00   śp. Mieczysław Karol – od Bożeny Olesiak z rodziną
18.00   śp. Roman Noga
  śp. Józef Pierzga
wtorek 26.V.2020 18.00   śp. Maria Kałużny