I Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła w najbliższy wtorek: Godzinki od 16.3o, potem Msza św. oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

Spotkanie Kręgu Biblijnego – we wtorek po nabożeństwie w Auli.

2. W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.00 a po niej Msza św. Przez cały tydzień Msze św. o godz. 17.oo. W I piątek dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo rano.

3. W każdą niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale - tradycyjnie na godz. 16.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca marca. Zapraszamy wszystkich Parafian do skorzystania z Sakramentu Pokuty w czwartek i piątek od godz. 16.oo.

Do chorych ks. proboszcz pojedzie w I piątek od godz. 14.oo.

5. Spotkania kandydatów do Sakramentu Bierzmowania:

Klasa VIII – czwartek od godz. 16.3o oraz piątek o 17.oo

Klasa VII – piątek od godz. 16.3o.

Klasa VIII także obligatoryjnie przychodzi w przyszłą niedzielę na Gorzkie Żale i Mszę św. w ramach rozpoczęcia Triduum przd Sakramentem Bierzmowania, które będzie miało miejsce 11 marca (środa) br. o godz. 15.3o w Wielogłowach.

6. Zapraszamy na comiesięczne adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie:

W I czwartek od godz.16.oo – Godzina święta.

W I piątek od godz. 15.oo – Godzina Miłosierdzia i adoracja do godz. 17.oo.

W I sobotę – różaniec o godz. 16.3o, potem Msza św. i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

ZACHĘCAMY do do odprawiania także Pierwszych Sobót miesiąca!!!

7. Koło Misyjne - w sobotę o godz. 8.oo w Auli.

Próba scholi – w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy.

Zajęcia artystyczne dla młodzieży – przygotowanie kiermaszu wielkanocnego – w sobotę o godz. 16.oo.

8. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na Białoruś – w najbliższy piątek o godz. 18.oo w Auli. Na spotkanie należy koniecznie zabrać paszport, wniosek ze zdjęciem i resztę wpłaty.

9. Dyrektor SP nr 6 w Nowym Sączu ogłasza nabór do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok 2020/21. Druki do pobrania znajdują się na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły.

10. Członkowie Rady Parafialnej zadeklarowali zbiórkę ofiar po domach na sprzątanie naszego kościoła w dotychczasowej kwocie 70 zł.

Postarają się dotrzeć do naszych domów jeszcze w okresie Wielkiego Postu.

11. Siostry Niepokalanki zapraszają na rekolekcje dziewczeta 15+. Szczegóły w gablocie.

12. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Przy wyjściu do zabrania ulotki nt. przekazania 1% na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

Polecamy, aby w rubryce cel szczegółowy wpisać przeznaczenie 1% na „świetlicę przy parafii M.B.Częstochowskiej w N.Sączu-Zabełczu”, jeżeli ktoś nie ma innego celu.

Za tydzień – w II niedzielę Wielkiego Postu – będziemy mogli wesprzeć ofiarą do puszki Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes w ramach jałmużny postnej.

poniedziałek 2.III.2020 17.00   śp. Marek Pazgan - 3 Rocznica śmierci
  śp. Zofia i Henryk Ciężobka
I Wtorek 3.III.2020 17.00   śp. Julian Drożdżak – od parafian znajomych z Wielopola
  śp. Mieczysław Karol – od Kazimierza i Genowefy Fornagiel