III Niedziela po Narodzeniu Pańskim - Niedziela Chrztu Pańskiego - Koniec Okresu Bożego Narodzenia

1. Dzieci klasy III wraz z rodzicami – w ramach przygotowania do I Komunii św. - zapraszamy ze świecami na Mszę św. dzisiaj na godz. 11.oo.

2. Zarząd Osiedla Zabełcze bardzo serdecznie zaprasza wszystkich Seniorów na Mszę św. 18 stycznia (sobota) na Mszę św. o godz. 10.00 oczywiście w naszym kościele. Następnie w naszej Szkole Podstawowej nr 6 odbędzie się noworoczne spotkanie przy wspólnym stole. W programie JASEŁKA, obiad i oczywiście Zespól na Żywo – tym razem wystąpią „Romantyczni”.

W związku z tym ważnym wydarzeniem dla naszych SENIORÓW kolęda ks. proboszcza w rejonie”Za górą Zabełecką i Leszczynowa” zostaje przesunięta na godz. 14.oo.

3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się 20 stycznia u O.O Jezuitów. Szczegółowy program w gablocie zewnętrznej.

4. Próba scholi bardzo ważna – w sobotę – o godz. 9.oo na świetlicy.

W sobotę rozpoczyna się również tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

6. Plan kolędy - cd – (osobna karta) – kolęda jest wywieszona w gablocie i na stronie internetowej parafii.

poniedziałek 13.I.2020 17.00   śp. Honorata
  śp. Maria Nowak – 3 Rocznica śmierci, śp. Stefan Nowak
wtorek 14.I.2020 7.00   śp. Aniela, Antoni, Kazimierz, Czesław Ciwińscy; Wiktoria, Józef Zięcina, Albina Gargula
  śp. Krzysztof Surówka – od siostreznicy Moniki z rodziną