Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa - Jubileusze Małżeńskie

1. Dzisiaj Uroczystość św. Rodziny – Dzień Jubileuszy małżeńskich - zapraszamy na Msze św. przed południem szczególnie małżonków „we dwoje” – będziemy podczas każdej Mszy św. odnawiać małżeńskie – sakramentalne TAK!!!

Po południu także Msza św. o godz. 16.oo

2. Kolęda misyjna w naszej parafii odbędzie się dzisiaj – posłanie Kolędników o godz. 11.oo i wyjście do naszych domów ok 12.3o. Prosimy o życzliwe przyjęcie tych małych misjonarzy oraz w miarę możliwości zaopiekowanie się dziećmi. Dziękujemy Dzieciom, Animatorom i Opiekunom oraz Animatorom za włożoną w to dzieło pracę.

3. We wtorek pożegnamy Stary Rok także w naszej świątyni. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 17.oo.

4. W środę powitamy Nowy Rok – to zarazem Uroczystość Maryi - Świętej Bożej Rodzicielki.

Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę - także po południu o godz. 16.oo.

5. W tym tygodniu przypada też I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.

Do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. od godz. 14.oo.

Adoracja N. Sakramentu rozpocznie się tradycyjnie w I piątek o godz. 15.oo.

6. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy VII i VIII zapraszamy w I piątek na 16.3o na Adorację i potem Msze św.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła, szczególnie za ofiary przekazywane podczas kolędy na dofinansowanie remontów i inwestycji parafialnych.

Zmiana tajemnic różańcowych – za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo.

8. Plan kolędy – odwiedzin duszpasterskich rodzin przez kapłanów… (osobna karta) – kolęda jest wywieszona w gablocie i na stronie internetowej parafii.

poniedziałek 30.XII.2019 17.00   śp. Edward Święs – 7 Dzień po śmierci - od córki Anny
  śp. Romualda Olszowska
wtorek 31.XII.2019 17.00   śp. Dziękczynna na zakończenie roku – Za Parafian
  śp. Eugeniusz Tarasek