XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Światowy Dzień Ubogich – oprócz modlitwy mamy możliwość nabycia „chlebka miłosierdzia”, aby także materialnie wesprzeć ubogich. Chlebki są dostępne przy wyjściu głównym, a ofiary można wrzucać do skrzynki „Caritas”.

Dziś również na zewnątrz kościoła Fundacja „Siepomaga” prowadzi zbiórkę do puszki na operację i koszty leczenia 2-letniej Róży Dąbrowskiej.

2. Codziennie w miesiącu listopadzie po Mszy wieczornej modlimy się za zmarłych polecając ich w tzw. wypominkach.

3. Listopadowe Spotkanie Zespołu Synodalnego, a w tym Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 18.oo w Auli.

4. Zapraszamy na Apel Jasnogórski - za tydzień, w ostatnią niedzielę listopada, na godz. 16.oo. Po nabożeństwie będzie Msza św. Zachęcamy do napisania podziękowań i próśb do M. Bożej - naszej Patronki.

5. Zbiórka wszystkich lektorów i ministrantów – piątek, po nabożeństwie.

Próba scholi – w sobotę o godz. 10.oo na świetlicy.

Spotkanie Koła Misyjnego – w sobotę o godz. 10.oo W Auli..

Po południu w sobotę na godz. 16.oo zapraszamy młodzież do świetlicy na zajęcia artystyczne – przygotowanie do świąt!

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 18.XI.2019 17.00   śp. Adam Marzec - Rocznica śmierci
  śp. Wojciech Kałużny
wtorek 19.XI.2019 17.00   śp. Maria Matras
  śp. Michał, Weronika Kołdras i syn Stanisław
środa 20.XI.2019 17.00   śp. W intencji Ani Lipińskiej – o pocieszenie po stracie męża i opiekę Matki Bożej – od kol. Wioletty z mężem
  W intencji nowoochrzczonej Klaudii Aleksandry
czwartek 21.XI.2019 17.00   śp. Franciszek Włodek i jego Rodzice
  śp. Zbigniew Noga – 9 Rocznica śmierci - od siostry z rodziną
piątek 22.XI.2019 17.00   śp. Zbigniew – Rocznica śmierci oraz Rodzice: Teresa i Marian
  śp. Janina Wójs – 2 Rocznica śmierci,  śp. Genowefa i Stanisław Koral
sobota 23.XI.2019 10.00   Bazylika – przyjęcie do posługi Lektora
15.00   chrzest (Msza św.)
17.00   śp. Cecylia i Jan Szkaradek

24.XI.2019 7.00   śp. Zofia i Józef Dudek