XXXI Niedziela Zwykła

Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.oo.v

1. Codziennie w miesiącu listopadzie po Mszy wieczornej, a potem przez cały rok w niedzielę przed Mszami św. o 7.oo i 9.oo (jak do tej pory), będziemy się modlić za zmarłych polecając ich w tzw. wypominkach.

2. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła we wtorek na godz. 16.30 – Godzinki, o godz. 17.oo Msza św. z Koronką Uwielbienia Boga, modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów. Po nabożeństwie będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z wypominkami.

3. Spotkanie dla klasy VIII w najbliższy czwartek o godz. 17.oo – Msza św., następnie różaniec za zmarłych, a potem spotkanie w Auli do godz.19.oo. Klasa VIII przygotowuje się do S. Bierzmowania, które będzie miał miejsce 11 marca 2020r.

4. Spotkanie dla uczniów klasy III wraz z rodzicami w najbliższy piątek – Msza św o 17.oo, Koronka za zmarłych w połączeniu z wypominkami, a następnie spotkanie w Auli.

5. W sobotę nie będzie próby scholi!!!

Natomiast zapraszamy dzieci na spotkanie Koła Misyjnego – Animatorzy powoli przygotowują już kolędę misyjną. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na spotkanie w Auli – w sobotę o godz. 10.oo.

Po południu w sobotę na godz. 16.oo zapraszamy młodzież do świetlicy na zajęcia artystyczne – przygotowanie do świąt!

6. Gorąco zachęcamy do indywidualnego i osobistego przygotowania się do aktu zawierzenia swojego życia Panu Jezusowi przez Maryję wg wskazań św. L.G de Montfort. Informacje na ten temat dostępne są u ks. proboszcza, można też uzyskać info w Internecie.

Zawierzenia osób, które się do tego przygotują, dokonamy 8 grudnia, a przygotowanie należałoby rozpocząć już w tym tygodniu!

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

8. W przyszłą niedzielę – II w miesiącu – tradycyjnie ofiary na tacę przeznaczone będą na finansowanie prac remontowych i inwestycyjnych oraz spłatę kredytu.

Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość i każdą ofiarę. Dziękujemy bardzo również za ofiary złożone na ten cel przy okazji wypominek!!!

Za tydzień z okazji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym będzie zorganizowana przed kościołem tradycyjna zbiórka do puszek na "Kościół w potrzebie".

poniedziałek 4.XI.2019 17.00   śp. Genowefa, Kazimierz Fedko
  śp. Zbyszko Muszyński, Stanisław Królikowski
wtorek 5.XI.2019 17.00   śp. Maria Nowak – od córki Haliny z rodziną
  śp. Edward Górecki – Rocznica śmierci