XXX Niedziela Zwykła - Niedziela Synodalna

1. Dzisiaj Msza św. po południu będzie jako pierwsza, tzn. o godz. 16.oo - a dopiero po niej ok. godz. 16.3o - różaniec połączony z Apelem Jasnogórskim. Tradycyjnie po nabożeństwie udamy się z lampionami do Groty Matki Bożej. BARDZO GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W TEJ PARAFIALNEJ MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ. Prosimy przygotować podziękowania i prośby do M. Bożej.

2. W czwartek zakończenie nabożeństw różańcowych. Dziękujemy za wspólną modlitwę, szczególnie dzieciom i zapraszamy w dalszym ciągu. W czwartek będą nagrody!

3. W najbliższy piątek – 1 listopada – przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.oo, 9.oo i 11.oo. Nie ma Mszy św. po południu!!!

Natomiast o godz. 14.oo w kościele w Wielogłowach będzie różaniec, nieszpory z kazaniem i procesja na cmentarz.

4. W sobotę - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, 8.oo i 17.oo. Wiernych Zmarłych będziemy wypominać między porannymi Mszami św., czyli od 7.3o do 8.oo a wieczorem po Mszy św. w czasie modlitwy różańcowej.

5. W tym tygodniu przypada także I. piątek i I. sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty przed uroczystością Wszystkich Świętych w czwartek od godz. 16.oo. Będzie to zarazem spowiedź pierwszopiątkowa. Możemy również korzystać ze spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.

Do chorych ks. proboszcz pojedzie wyjątkowo w czwartek od godz. 14.oo.

6. Codziennie w miesiącu listopadzie po Mszy wieczornej, a potem przez cały rok w niedzielę przed Mszami św. o 7.oo i 9.oo (jak do tej pory), będziemy się modlić za zmarłych polecając ich w tzw. wypominkach. Można jeszcze polecać bliskich zmarłych na wypominki listopadowe lub roczne na kartkach, które są na stolikach.

7. Kurs przedmałżeński od 12 listopada – szczegóły w gablocie zewnętrznej!

8. Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o wczorajszej zbiórce darów na na Ukrainę, którą prowadzili nasi Harcerze. Dary można składać jeszcze dziś między Mszami św. w Harcówce w piwnicach plebanii, także w najbliższą środę oraz w następne środy i czwartki w godzinach 18.oo – 19.3o. Przypominamy co jest potrzebne: mleko w proszku dla dzieci, kaszki dla dzieci, konserwy mięsne z długim terminem przydatności, ubranka dla niemowląt i dzieci do 10 roku życia (używane), kawa mielona, mąka, cukier, miód, makaron oraz czekolady. Serdeczne Bóg zapłać!

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się posprzątania liści – szczególnie najmłodszym, a tydzień wcześniej również, w temacie przycięcia krzewów wokół kościoła i plebanii.

Zmiana tajemnic różańcowych dla rodziców i starszych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.oo.

10. Ważny komunikat POLICJI – przeczytać!!! – jest też wywieszony w gablocie.

poniedziałek 28.X.2019 17.00   śp. Maria, Józef Waśko i zmarłych ich dzieci
  śp. Elvio Pacelli – 10 Rocznica śmierci
wtorek 29.X.2019 17.00   śp. Leon Czopek - 4 Rocznica śmierci
  W pewnej intencji
środa 30.X.2019 17.00   śp. Maria Głód - 6 Rocznica śmierci
  śp. Maria i Ignacy Rożkowicz
czwartek 31.X.2019 17.00   śp. Mieczysław Karol - od Romualda Fornagiel z rodziną
  śp. Julian Drozdżak – od Róży Ojców
I Piątek Uroczystość Wszystkich Świętych 1.XI.2019 7.00   śp. Roman Noga
9.00   Intencje Apostolstwa Modlitwy
11.00   śp. Zofia Święs
14.00   WIELOGŁOWY – Kościół i procesja na cmentarz
I Sobota Dzień Zaduszny 2.XI.2019 7.00   śp. Mieczysław Karol - Rocznica śmierci
  W intencji wiernych zmarłych
8.00   W intencjach Ojca św.
  Intencje Apostolstwa Modlitwy
17.00   W intencji wiernych zmarłych
  Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą do Matki Bożej Częstochowskiej o dalsze błogosławieństwo dla córek, zięciów i wnuków

3.XI.2019 7.00   Intencje Apostolstwa Modlitwy