XXV Niedziela Zwykła

1. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 16.oo. Prosimy przygotować prośby i podziękowania do Matki Bożej. Po nabożeństwie będzie Msza św.

2. Wyjazd do Drezna, Wrocławia i Legnicy – do Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w najbliższy piątek – Msza św. o godz. 22.oo, a potem pakowanie bagaży i wyjazd.

3. W sobotę nie będzie próby scholi.

4. Diecezjalne spotkanie młodychSynaj odbędzie się w Nowym Sączu w sobotę – 5 pażdziernika, a rozpocznie się zawiązaniem wspólnoty o godz. 14:00 na hali widowiskowo-sportowej MOSiR, z której uczestnicy przejdą na nabożeństwo i Eucharystię do kościoła pw. Matki Bożej Niepokalanej. Będzie ono stanowiło zaproszenie i duchowe przygotowanie do Pielgrzymki Zaufania przez Ziemię, zwanej popularnie spotkaniem Taizé. Zapisy młodych u Kuby Fornagla na facebooku lub w zakrystii u ks. proboszcza.

5. Inne wydarzenia:

Diecezjalna pielgrzymka do Szczepanowa /prywatnie/w intencji trzeźwości i osób uzależnionych w najbliższy weekend – szczegóły w gablocie.

Pielgrzymka Nauczycieli do Lipnicy Murowanej – 5 października br. Zapisy u ks. proboszcza.

Marsz dla życia i Rodziny w Nowym Sączu – 6 października br.

W dniach 26-29 września 2019 r. Urząd Miasta Nowego Sącza we współpracy z lokalnymi podmiotami trzeciego sektora będzie realizować Festiwal Nowosądeckich Organizacji Pozarządowych, którego celem jest aktywizacja mieszkańców naszego Miasta oraz zaznajamianie ich z lokalnymi organizacjami. Szczegóły w gablocie.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 23.IX.2019 18.00   śp. Joanna Niemiec – od Maślanków i Królów
  śp. Zofia i Jan Bulzak
wtorek 24.IX.2019 7.00   śp. Maria Morawa – od bratanicy Marty
  śp. Stanisława Cabak – od syna Tadeusza z żoną i wnukami