XXIV Niedziela Zwykła

1. Msza św. dla dzieci – dzisiaj o godz. 11.oo.

Prosimy o obecność na tej Mszy św. Rodziców i dzieci z klasy III, które będą się przygotowywać do I Komunii św.

Po Mszy św. będzie krótkie spotkanie organizacyjne.

2. Pierwsze powakacyjne Spotkanie Rady Parafialnej oraz Zespołu Synodalnego – w najbliższy czwartek o godz. 18.oo.

3. Próba scholi – w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego – jutro po Mszy św. wieczornej.

5. Spotkanie wiejskie w Wielopolu – czwartek o godz. 19. na świetlicy w Wielopolu. Temat: Podział funduszu sołeckiego na 2020r.

6. Propozycje pielgrzymek na rok 2020 ... nie tylko dla nauczycieli: 5-dniowa Białoruś – w majowy weekend oraz 12-dniowe Włochy, głównie południowe (monte San Angelo) pod koniec czerwca. Rozpoczynamy zapisy od dziś u ks. proboszcza.

7. Tygodniowy Wielki Odpust ku czci M.B. Bolesnej w Limanowej rozpoczyna się dzisiaj – szczegóły na plakatach.

8. Bezpłatne licea i szkoły policealne dla dorosłych – wiele kierunków – szczegóły w gablocie.

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Dzisiaj przed kościołem odbywa się tradycyjna zbiórka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Przy gazetach do nabycia Kalendarze Rolnika – 22 zł.

poniedziałek 16.IX.2019 18.00   śp. Stanisława Matyaszek – od Irka z rodziną
  Dziękczynno-błagalna oraz opiekę Matki Bożej dla Jakuba Fornagla - w 18 Rocznicę urodzin
wtorek 17.IX.2019 7.00   śp. Zofia Święs – od rodziny Chojnowskich
  O zdrowie dla Małgorzaty