XX Niedziela Zwykła

1. Pielgrzymka do Częstochowy – na wejście pielgrzymki – za tydzień w niedzielę po Mszy św o godz.7.45 z parkingu parafialnego /po Mszy porannej/.

2. Odpust ku czci M.B. Pocieszenia u Jezuitów rozpoczyna się w najbliższą środę. Nasza Parafia zaproszona jest szczególnie na czwartek na godz. 17.30 – różaniec i Msza św. oraz błogosławieństwo małżeństw. Szczegółowe informacje w gablocie, również na temat Odpustu w Pasierbcu.

3. Za tydzień - 26 sierpnia w poniedziałek - będziemy przeżywać Odpust Parafialny ku czci M.B. Częstochowskiej. Msze św. o godz. 8.oo i 18.oo – centralna Uroczystość po której odbędzie się Apel Jasnogórski. Prosimy do skrzynki „Nowenny” przez cały tydzień wrzucać podziękowania i prośby do Matki Bożej.
Spowiedź św. przed tą parafialną uroczystością i zarazem rozpoczęciem roku szkolnego odbędzie się w piątek od godz. 17.oo. Będzie kapłan z innej parafii.

4. Pielgrzymka poza-parafialna /Malbork, Gietrzwałd, Sokółka, Kodeń/ – od 6-8 września. Szczegóły w gablotach.
Zwolniły się też 2 miejsca na pielgrzymkę do Legnicy, Wrocławia i Drezna.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła. Zachęcamy także do nabycia „Gościa” z tamtej niedzieli – jest w nim płyta CD z pieśniami patriotycznymi.

poniedziałek 19.VIII.2019 18.00   śp. Danuta Jurkowska-Mółka – od syna Dawida z żoną
wtorek 20.VIII.2019 7.00   śp. Wiesław Mróz – od cioci Grażyny z Asią
środa 21.VIII.2019 18.00   śp. Stanisław Fecko – od córki Ireny z mężem
  śp. Maria Talik – 10 Rocznica smierci