XVI Niedziela Zwykła

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego – jutro po Mszy św. wieczornej.

2. Za tydzień w niedzielę w naszej parafii planujemy:
a/ poświęcenie pojazdów – samochodów przed południem, a po południu Msza św. błogosławieństwo motocykli, rowerów i in. o godz. 15.oo.

b/ piknik rodzinny na półmetku wakacji z wieloma atrakcjami dla dzieci i młodzieży, organizowany przy parafii przez Zarząd Osiedla oraz Moto-Sącz pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sacza.
W czasie pikniku będzie możliwość przejażdżki klasycznymi motocyklami.
Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

c/ Apel Jasnogórski pod Grotą Matki Bożej z Lourdes, który zakończy wspólne świętowanie o godz. 21.oo.

W związku z organizowanym piknikiem Zarząd Osiedla Zabełcze zaprasza osoby chętne do poprowadzenia konkurencji oraz współudział w organizacji.
Prosimy o kontakt z przedstawicielami Zarządu do 23 lipca (do wtorku).
Jeśli któraś z pań mogłaby upiec ciasto również prosimy to zgłosić.
Spotkanie organizacyjne, na które zapraszamy naszą aktywną młodzież, odbędzie się właśnie we wtorek, o godz. 18.oo na świetlicy.

3. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską w naszej zakrystii lub w parafii św. Kazimierza i św. Małgorzaty.

4. Na parkingu dolnym został umieszczony pojemnik PCK na ubrania, które choć niepotrzebne nam, mogą się przydać potrzebującym.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Serdecznie dziękujemy rodzimej firmie budowlanej za ufundowanie i wykonanie miejsca parkingowego dla rowerów.

poniedziałek 22.VII.2019 18.00   śp. Marian Biernacki - 20 Rocznica smierci i Irena Biernacka
wtorek 23.VII.2019 7.00   śp. Stanisława Matyaszek – 30 Dzień po śmierci – od syna Andrzeja z rodziną
środa 24.VII.2019 18.00   śp. Bogdan Migacz - 2 Rocznica smierci
czwartek 25.VII.2019 7.00   śp. Władysław Śmierciak – od wnuka Sławka z rodziną