Niedziela - Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – w środę o godz. 9.oo. Od godz. 8.3o będzie też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

2. We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.oo i 10.oo z procesją do 4 ołtarzy.

Uroczystość ta zobowiązuje nas do uczestnictwa we Mszy św. nie tylko w procesji. Serdecznie prosimy mieszkańców kolejnych rejonów, aby tradycyjnie przygotowali ołtarze tak jak było do tej pory w tych samych miejscach. Prosimy także o przygotowanie się do procesji – niesienie baldachimu, dzieci o sypanie kwiatów i dzwonienie, młodzież o niesienie feretronów, dzieci komunijne o ubranie strojów komunijnych, a rodziców o dopilnowanie swoich pociech.
Składka w Boże Ciało na hospicja i inne cele charytatywne.
Od uroczystości Bożego Ciała Msza św. z procesją codziennie przez całą Oktawę o godz. 18.oo.

3. Spotkanie młodzieży przed wyjazdem do Dębowca – piątek o godz. 19.oo w Auli.

4. W związku z wycieczką do Warszawy i pielgrzymką do grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki, która będzie 29-30 sierpnia br. prosimy rodziców dzieci ze scholii i LSO o potwierdzenie wyjazdu oraz podpisanie zgody do środy włacznie w tym tygodniu.
Zgody są dostępne w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę będzie OSTATNIA !!! msza św. popołudniowa przed wakacjami. UWAGA – zmiana godziny!!! Zapraszamy na godz. 17.oo na Apel Jasnogórski i przypominamy o napisaniu podziękowań i próśb do M.Bożej. Natomiast na godz. 17.30 zapraszamy na Mszę św. Parafian a szczególnie pielgrzymów udających się do Grecji śladami Apostoła Pawła – pakowanie walizek do autokaru i wyjazd o godz. 18.oo.

6. Wydarzenia poza parafialne:
a/ XVIII Sądecki festiwal Muzyki Organowej L’Arte Organica – szczegóły na plakatach
b/ W niedzielę, 23 czerwca, parafie jezuickie zapraszają na Koncert Ewangelizacyjny pod patronatem bp. Andrzeja Jeża. Wystąpią zespoły „Wyrwani z niewoli” oraz „Fisheclectic”. Początek o godz. 18.30 na placu przy kościele Ducha Świętego, ul. Skargi 10. Szczegóły na plakacie.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Dzień Data Godzina   Intencje
poniedziałek 17.VI.2019 18.00   śp. Helena Smaga - Rocznica śmierci
  śp. Jan Koszyk
wtorek 18.VI.2019 7.00   śp. Antoni Klimczak