VII Niedziela Wielkanocna - Wniebowstąpienie Pańskie

1. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Rozpoczęcie Godzinkami o 17.3o. O 18.oo Msza św. i Koronka Uwielbienia Boga, a po niej modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

2. W tym tygodniu przypada również I czwartek i I piątek miesiąca czerwca. Zapraszamy wszystkich Parafian do skorzystania z Sakramentu Pokuty w czwartek i piątek od godz. 17.oo.

Do o chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 15.oo.

3. Zapraszamy na comiesięczne adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie:
W czwartek od godz.17.oo – Godzina święta.
W piątek od godz. 15.oo – Godzina Miłosierdzia i adoracja do 18.oo

4. Próba scholii - w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy.

5. Za tydzień zapraszamy na Niedzielę Anielską ze Słowem Bożym O.Roberta – Michality. Msze św. tradycyjnie, natomiast dodatkowo zapraszamy na godz. 15.oo do naszej świątyni na Godzinę Miłosierdzia z Aniołami, podczas której będzie można przyjąć Szkaplerz św. Michała Archanioła.
Msza św. dla dzieci – będzie za tydzień o godz. 11.oo

6. Organizatorzy remontu Krzyża przy ul. Zdrojowej bardzo dziękują za zaangażowanie i ofiarność mieszkańców w tej sprawie.

7. Wydarzenia poza-parafialne:
a/ Księża Jezuici z parafii Ducha św. w Rynku zapraszają na czuwanie w związku z uroczystością Zesłania Ducha św. Rozpoczęcie w najbliższą sobotę o 19.30. O północy Eucharystia.
b/ Festyn w Bazylice św. Małgorzaty – w przyszła niedzielę.
c/ Festiwal dziecięcy „Skowroneczek” – 11 czerwca (wtorek)
Szczegóły wydarzeń w gablocie.

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
W przyszłą niedzielę - II miesiąca czerwca - ofiary na tacę tradycyjnie przeznaczone są na pokrycie zobowiązań remontowo-inwestycyjnych w naszej parafii.
Również w przyszłą niedzielę Zesłania Ducha św. po Mszach św. będzie zorganizowania zbiórka do puszek przed kościołem na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Dzień Data Godzina   Intencje
poniedziałek 3.VI.2019 18.00   śp. Irena Solarczyk – od siostry Marii z rodziną
  śp. Maria Rosiek – greg.3
wtorek 4.VI.2019 18.00   O radość życia wiecznego w Królestwie Bożym dla śp. Mieczysława Tokarczyka – 2 Rocznica śmierci – od rodziny