IV Niedziela Wielkanocna - Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w kościele.
Zapraszamy na Msze św. i nabożeństwa majowe codziennie na godz. 18.oo.
W niedzielę natomiast nabożeństwo majowe jest o godz. 16.oo, a potem Msza św. Zachęcamy do licznego udziału!!!

2. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.oo będziemy przeżywać w naszej wspólnocie radosną uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci z klasy III SP.
Pierwsza spowiedź dla tych dzieci oraz ich rodziców i bliskich – będzie w sobotę o godz. 10.oo. Będzie kapłan z innej parafii.
Próba przed I. Komunią św. – JUTRO po nabożeństwie majowym.
Zapraszamy na jutrzejszą próbę także dzieci z klasy IV, które będą za tydzień przeżywać Rocznicę swojej I Komunii św.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego – we wtorek po nabożeństwie majowym w Auli.

4. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na pielgrzymkę do Grecji – w środę po nabożeństwie majowym w Auli.
Na spotkaniu tradycyjnie prosimy sfinalizować koszty wyjazdu.

5. Spotkanie Zespołu Synodalnego, a w tym Rady Parafialnej – w czwartek, po nabożeństwie majowym w Auli.

6. Próba scholii w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy!!!

7. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (AGD,RTV).
Zbiórka będzie miała miejsce w najbliższa środę – 15 maja do godz. 14.3o.
Ta godzina jest zarazem godziną zakończenia zbiórki, a więc później zużyty sprzęt nie zostanie zabrany. Sprzęt prosimy składać na parkingu górnym!
Przychody z akcji przeznaczone są na szpital prowadzony przez Siostry Orionistki na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz na „wyprawkę dla dzieci” w Kamerunie, gdzie pracują Siostry Pallotynki. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję!

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła, a szczególnie za dzisiejsze ofiary remontowo-inwestycyjne.

Dzień Data Godzina   Intencje
poniedziałek 13.V.2019 18.00   Dziękczynno-błagalna dla Marty i Wiesława – 30 Rocznica ślubu
  Dziękczynna za otrzymane łaski
wtorek 14.V.2019 18.00   śp. Zofia, Jan Bulzak
  śp. Zofia i Władysław Dynowscy; Zofia i Stanisław Baran
środa 15.V.2019 18.00   śp. Zofia Nawrocka
  śp. Zofia Noga – 1 Rocznica śmierci
czwartek 16.V.2019 18.00   śp. Zofia, Zygmunt Ruchała
  śp. Stanisława Kaczmarczyk – 17 Rocznica śmierci
piątek 17.V.2019 18.00   śp. Alojzy Potoczek - 5 Rocznica śmierci
  śp. Jan Potoczek – 12 Rocznica śmierci
sobota 18.V.2019 10.00   Spowiedź przed I Komunią św.
18.00    Dziękczynno-błagalna dla Pauliny i Macieja – 5 Rocznica ślubu
  śp. Zofia Święs - od syna Wiesława z żoną
niedziela 19.V.2019 7.00   śp. Siostra Kazimiera Ernesta Paruch – misjonarka w Zambii
9.00   śp. Zygmunt Myjak – 11 Rocznica śmierci