III Niedziela Wielkanocna - Tydzień Biblijny

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. o godz. 18.oo.
W niedzielę natomiast nabożeństwo majowe jest o godz. 16.oo, a potem Msza św. Zachęcamy do licznego udziału!!!

2. Pogrzeb zmarłej we czwartek śp. +Justyny Nowackiej odbędzie się jutro w naszej świątyni: Wprowadzenie ciała Zmarłej i Różaniec o godz. 12.3o, a Msza św. o godz. 13.oo. Następnie odprowadzenie i ostatnie pożegnanie na cmentarzu komunalnym w N.Sączu.

3. Spotkanie przed I. Komunią św. zarówno dzieci jak i rodzicóww poniedziałek (jutro) po nabożeństwie majowym.

4. We wtorek zapraszamy również na Godzinki o św. Michale Archaniele na godz. 17.30.

5. W środę uroczystość św. Stanisława Bpa i męczennika. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.oo w intencji ks. Prałata Stanisława w Dniu jego Urodzin i Imienin.
Ks. Prałatowi życzymy długich lat życia wypełnionego Bożym błogosławieństwem, radością i zdrowiem.

6. Próba scholii w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy!!!

7. Polecamy uroczysty finisaż wystawy naszego Parafianina Zygmunta Lewczuka zorganizowany przez Muzeum Okregowe w N.Sączu w dniu 10 maja o godz. 17.oo w Domu Gotyckim, ul. Lwowska 3.

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień – w II niedzielę maja – ofiary na tacę przeznaczone są na dofinansowanie bieżących inwestycji i remontów obiektów parafialnych. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową odpowiedzialną współpracę w tych parafialnych przedsięwzięciach.

Dzień Data Godzina   Intencje
poniedziałek 6.V.2019 18.00   śp. Małgorzata, Józef, Tadeusz Poradowski
  śp. Marian Trzeciecki; śp. Maria Trzeciecka
wtorek 7.V.2019 18.00   śp. Genowefa Wnęk – 24 Rocznica śmierci