III Niedziela Wielkiego Postu

1. W każdą niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale - tradycyjnie na godz. 16.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św.

W każdy piątek Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.00 a po niej Msza św.

Gorąco zachęcamy do udziału w tych pasyjnych nabożeństwach!!!

2. Ostatnie nabożeństwo dla młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania będzie jutro o godz. 17.oo. Pół godziny wcześnie możliwość spowiedzi dla tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tego Sakramentu Miłosierdzia przed tym ważnym wydarzeniem. Młodzież i rodziców zapraszamy także przez cały dzień do skorzystania z Sakramentu Pokuty jak równie na dzisiejsze Gorzkie Żale.

Sakrament Bierzmowania młodzież przyjmie w Wielogłowach, we wtorek 26 marca o godz. 15.3o. Dziękujemy Rodzicom kandydatów do S.Bierzmowania za ufundowanie 2 głośników zewnętrznych.

Jutro również przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Podczas wieczornej Mszy św. – o godz. 17.oo - będzie miał miejsce obrzęd złożenia deklaracji Duchowej Adopcji. Wszyscy którzy chcą duchowo adoptować dziecko poczęte, którego życie zagrożone jest aborcją, i pragną się modlić za to dziecko przez 9 miesięcy, w sobotę po złożeniu deklaracji i przyrzeczeniu otrzymają stosowne modlitwy.

3. „Sprzątanie świata” wokół kościoła i plebanii zadeklarowała młodzież, która przyjmie w tym tygodniu Sakrament Bierzmowania. Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 9.oo. Potrzebne będą miotły czy grabki metalowe. Akcje poprowadzi Rada Parafialna. Zapraszamy również chętnych.

4. W sobotę nie będzie próby scholii!

Przygotowanie kiermaszu świątecznego – sobota, godz. 16.oo, na świetlicy. Zapraszamy młodzież!

5. Ogłoszenia społeczne: 1/ Sprawa światłowodu Orange: Wnioski – oświadczenia można pobrać na stronie internetowej i wypełnić wg wzoru jaki podany jest w gablotach ogłoszeń (klient indywidualny:  .pdf, .doc; firma: .pdf .doc; oferta  .pdf). Odpowiednio wypełnione i podpisane można składać u Pana Marcina Szkaradka, u Pani Bogumiły Kałużny lub u ks. proboszcza przez najbliższe 2 tygodnie.

Wnioski w sprawie światłowodu mogą także składać mieszkańcy Wielopola.

2/ Odbiór zużytych przedmiotów wielkogabarytowych na naszym Osiedlu odbędzie się w najbliższy czwartek – 28 marca. Sprzęty czy meble należy wystawić przy drodze obok naszych posesji w tym dniu do godz. 8.oo rano.

6. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. „Sądeckie Hospicjum” przeprowadzi tradycyjną zbiórkę do puszek przed kościołem w ramach akcji „Pola Nadziei”. Dochód przeznaczony będzie na rozbudowę nowego skrzydła hospicjum.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Dziękujemy za wszystkie ofiary na sprzątanie, jak również wszystkim Radnym, którzy wykonują tę może niewdzięczną posługę zbierania ofiar.

Zapowiedzi przedślubne wywieszone są w gablotach.

Dzień Data Godzina   Intencje
poniedziałek 25.III.2019 17.00   Dziękczynno-błagalna z prośbą o opiekę Matki Bożej dla Magdaleny
  śp. Maria, Ignacy Rożkowicz
wtorek 26.III.2019 7.00   śp. Irena Gruszczyńska – od wnuczki Anity