IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj zapraszamy do błogosławieństwa naszych gardeł.

W tym tygodniu Msza św. codziennie o godz. 17.oo oprócz soboty – w tym dniu Msza św. o godz. 7.oo. W sobotę również próba scholii o godz. 9.oo.

2. W najbliższy wtorek na godz. 17.oo - zapraszamy do błogosławieństwa chleba, wody i soli z okazji wspomnienia św. Agaty. Św. Agata chroni nas przed pożarami, innymi nieszczęściami losowymi i jest patronką chorych na raka piersi.

Nabożeństwo do św. Michała Archanioła – również we wtorek. Godzinki o św. Michale Archaniele o 16.30, w czasie Mszy św. Koronka Uwielbienia Boga i po Mszy św. modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. Zapraszamy również na nabożeństwa do M.B. Częstochowskiej w każdą środę po Mszy św. wieczornej jak również do pisania próśb i podziękowań.

4. Spotkanie uczniów klasy VIII - kandydatów do S. Bierzmowania wraz z rodzicami odbędzie się w Auli w najbliższy piątek o godz. 18.3o.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień - w II. niedzielę lutego - ofiary na tacę przeznaczone są na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

Jeszcze dziękujemy za piękne dekoracje świątecznie oraz ich demontaż – młodzieży i wszystkim, którzy podjęli się tego zadania.

poniedziałek 4.II.2019 17.00   śp. Krystyna Trzeciecka
  śp. Władysław Zając – Rocznica śmierci, śp. Agnieszka Zając
wtorek 5.II.2019 17.00   śp. Bogdan Gargas – od brata Kazimierza z rodziną
  śp. Władysław Ciastoń