Niedziela - Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1. Dzisiaj Uroczystość św. Rodziny - Dzień Jubileuszy małżeńskich - zapraszamy na Msze św. przed południem szczególnie małżonków „we dwoje” – będziemy podczas każdej Mszy św. odnawiać małżeńskie – sakramentalne TAK!!!

2. Kolęda misyjna w naszej parafii odbędzie się dzisiaj – posłanie Kolędników o godz. 11.oo i wyjście do naszych domów ok 12.3o. Prosimy o życzliwe przyjęcie tych małych misjonarzy oraz w miarę możliwości zaopiekowanie się dziećmi.

Dziękujemy Dzieciom i Opiekunom oraz Animatorom za włożoną w to dzieło pracę.

3. Jutro pożegnamy Stary Rok także w naszej świątyni. Zapraszamy na nabożeństwo i Mszę św. na godz. 17.oo.

Po Mszy św. dziękczynnej Zarząd Osiedla Zabełcze zaprasza tradycyjnie na pokaz sztucznych ogni oczywiście na zewnątrz kościoła.

4. Pogrzeb śp. Joanny Rożkowicz odbędzie się jutro w naszym kościele o godz. 12.3o – różaniec; 13.oo – Msza św.

5. We wtorek powitamy Nowy Rok – to zarazem Uroczystość Maryi Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę - także po południu o godz. 16.oo.

6. W tym tygodniu przypada też I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.

Do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 14.oo.

Adoracja N. Sakramentu rozpocznie się tradycyjnie w I piątek o godz. 15.oo.

7. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy VII,VIII i III gimnazjum zapraszamy w piątek na 16.3o na Adorację i potem Msze św.

8. Zarząd Osiedla Zabełcze zaprasza Seniorów na Noworoczne Spotkanie.

W programie uroczystości zaplanowanej na najbliższą sobotę będzie: Msza św. o godz. 10.oo w kościele parafialnym, następnie o godz. 11.oo poczęstunek i wspólne śpiewanie kolęd w Restauracji „Panorama” przy ul. Romanowskiego 6.

Ważna informacja: z kościoła do restauracji będzie zapewniony transport autokarem.

9. Za tydzień w niedzielę przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) - zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.oo. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje.

Na wszystkich Mszach św. będzie poświecenie kredy i kadzidła, które będą dostępne w kościele przy wejściu głównym.

Informację na temat VII Nowosądeckiego Pokłonu Trzech Króli w tym dniu znajdują się w gablocie.

10. Plan kolędy – odwiedzin duszpasterskich rodzin przez kapłanów… (osobna karta) – kolęda jest wywieszona w gablocie i na stronie internetowej parafii.

11. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła, szczególnie za ofiary przekazywane podczas kolędy na sfinansowanie remontów i inwestycji parafialnych.

poniedziałek 31.XII.2018 17.00   Msza św. Dziękczynna za PARAFIAN
  O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla ks. Proboszcza – z okazji Imienin
wtorek Nowy Rok 1.I.2019 7.00   śp. Helena Szewczyk – Rocznica śmierci
9.00   śp. Walerian Rojek - 60 Rocznica śmierci, śp. Maria Pyć z d. Rojek - 40 Rocznica śmierci