XXXII Niedziela zwykła - 100 – lecie Odzyskania Niepodległości

1. Przeżywamy dziś 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy o osobistej modlitwie w intencji naszej Ojczyzny.

W związku z jubileuszem Zarząd Osiedla zaprasza na kolejne rodzinne śpiewanie pieśni patriotycznych po dzisiejszej Mszy popołudniowej, czyli ok. godz. 17.oo, do Auli św. Jana Pawła II na plebanii.

2. Codziennie w miesiącu listopadzie po Mszy wieczornej modlimy się za zmarłych, polecając ich w tzw. wypominkach.

3. Rozpoczynamy w parafii spotkania biblijne – tzw. Kręgi Biblijne.

Pierwsze spotkanie we wtorek o godz. 18.oo.

4. Spotkanie Zespołu Synodalnego a zarazem Rady Parafialnej w najbliższy czwartek po Mszy św., czyli ok. godz. 18.oo w Auli na plebanii. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Parafialnego Zespołu.

5. Spotkanie dla dzieci klasy III wraz z rodzicami – w piątek o godz. 18.oo w Auli.

6. Próba scholii - w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy!

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary na trwające remonty.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich – będziemy mieli możliwość nabycia „chlebka miłosierdzia”, aby wesprzeć ubogich.

poniedziałek 12.XI.2018 17.00   śp. Maria Noga – 10 Rocznica śmierci
wtorek 13.XI.2018 17.00   śp. Stanisław, Zofia, Józef Pawlikowski
  śp. Stanisław Smaga – od żony Władysławy z dziećmi i rodzinami
środa 14.XI.2018 17.00   śp. Anna, Jan, Piotr, Jan Noga