XXVIII Niedziela zwykła - Dzień Papieski

1. Msze św. w naszym kościele będą codziennie o godz. 17.oo a potem modlitwa różańcowa na którą wszystkich gorąco zapraszamy!!! W każdą niedzielę różaniec będzie odmawiany o godz. 16.oo, a po nim Msza św. GORĄCO ZACHĘCAMY!!!

2. Październikowe Spotkanie Zespołu Synodalnego, a w tym Rady Parafialnej – czwartek po różańcu, czyli ok. godz. 18.oo w Auli.

3. Zapraszamy naszych Parafian na kolejne spotkania pastoralno-ewangelizacyjne z serii „New Pastoral” do Auli na plebanii we wtorek i w sobotę na godz. 18.oo.

4. Próba scholii w sobotę o godz. 9.oo w świetlicy.

Spotkanie Koła Misyjnego w sobotę o godz. 10.oo w Auli

Msza św. dla dzieci – za tydzień o godz. 11.oo.

5. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc naszej szczególnej pamięci o tych, dla których czas ziemskiej pielgrzymki dobiegł już końca. Wśród duchowych form pomocy duszom zmarłych ważne miejsce zajmują wypominki z modlitwą o radość życia wiecznego dla nich. Możemy polecać dusze na wypominki listopadowe lub roczne. Kartki wypominkowe są na stoliku pod chórem i przy gazetach. Można je też napisać na zwykłych kartkach, zaznaczając jakie to są wypominki.

Uprzejmie prosimy o czytelne pisanie nazwisk i składanie wypełnionych kartek w zakrystii lub przy okazji bezpośrednio u księży.

Dziękujemy za wszystkie ofiary składane przy okazji wypominek, które przeznaczone zostaną na prowadzone remonty i inwestycje.

6. Wydarzenia w Dekanacie:

a/ Nowa edycja Seminarium Odnowy Wiary – NSPJ – Jezuici, kościół kolejowy

b/ Msza św. dla Pracowników Służby Zdrowia – za tydzień o godz. 15.15 w kościele św. Kazimierza

c/ modlitwa różańcowa przy pomniku św. Jana Pawła II w Rynku w intencji ustawodawców RP – we wtorek o godz. 20.3o.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła, a szczególnie za dzisiejsze ofiary na remonty, a także inne ofiary indywidualne na ten cel.

Dzisiaj przed kościołem prowadzona jest tradycyjna zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – przeznaczona dla ubogich studentów.

poniedziałek 15.X.2018 17.00   śp. Maria Bielak – 29 Rocznica śmierci
wtorek 16.X.2018 17.00   śp. Władysław Wiktorowski oraz śp. Katarzyna i Stanisław
środa 17.X.2018 17.00   śp. Jadwiga Noga – od Sławomira Słowińskiego z żoną i dziećmi oraz śp. Józef i Wojciech Noga
czwartek 18.X.2018 17.00   śp. Wiesław Jasiński – 13 Rocznica śmierci