II Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj Święto Bożego Miłosierdzia, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

Po południu zapraszamy na godz. 16.oo na uroczyste Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Mszę św.

2. Jutro – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Podczas wieczornej Mszy św. – o godz. 18.oo - będzie miał miejsce obrzęd złożenia deklaracji Duchowej Adopcji. Wszyscy którzy chcą duchowo adoptować dziecko poczęte, którego życie zagrożone jest aborcją, i pragną się modlić za to dziecko przez 9 miesięcy, właśnie jutro złożą swoją deklarację i przyrzeczenie. Deklaracje są dostępne przy wyjściu głównym. Jutro również dodatkowa Msza św. o 7.oo rano.

3. Msza św. dla dzieci – za tydzień o godz. 11.oo. Na tę Mszę św. zapraszamy dzieci z klasy III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św.

Próba scholii – w sobotę o godz. 9.oo.

4. Za tydzień odbędzie się przed kościołem tradycyjna akcja „Pola nadziei” połączona ze zbiórką na potrzeby miejscowego Hospicjum.

W dn. 11 kwietnia rozpoczyna się Seminarium Odnowy Wiary w Bazylice św. Małgorzaty. Szczegóły w gablocie.

5. Zapraszamy na I międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych od 15 kwietnia br. Szczegóły w gablocie.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła – za dzisiejsze ofiary na tacę i ofiary indywidualne na cele remontowe.

poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 9.IV.2018 7.00     śp. Jan Szczęsny – od chrześnicy Marii Mróz z rodziną
18.00   śp. Stanisław Wiktorowski - Rocznica śmierci
  śp. Anna Czopek – 28 Rocznica śmierci

10.IV.2018 7.00    śp. Marian Baran – od rodziny Bereza
  śp. Michalina Bębenek – greg. 1

11.IV.2018 18.00
śp. Józef Czopek - od Gabrysi i Roberta Bałuszyńskich z dziećmi
  śp. Michalina Bębenek – greg. 2

12.IV.2018 7.00    śp. Antoni Sromek – od żony i dzieci
  śp. Michalina Bębenek – greg. 3

13.IV.2018 18.00   śp. Waleria Bahrynowska, syn Stanisław
  śp. Michalina Bębenek – greg. 4

14.IV.2018 7.00    śp. Andrzej Świerczewski – 7 Rocznica śmierci
  śp. Michalina Bębenek – greg. 5
16.00   chrzest

15.IV.2018 7.00   śp. Emilia, Henryk, Jacek, Roman Noga
9.00   śp. Antoni Potoczek – 5 r. śm.
11.00   śp. Albin Talik – 21 Rocznica śmierci
16.00   śp. Michalina Bębenek – greg. 6