XXXI Niedziela zwykła

1. Codziennie w miesiącu listopadzie po wieczornej Mszy św. modlimy się Bożego Miłosierdzia za zmarłych polecając ich w tzw. wypominkach.

2. Spotkania przygotowujące do S. Bierzmowania o godz. 17.oo:

Klasa VI – poniedziałek

Klasa VII – wtorek

Klasa II Gimnazjum – środa

Klasa III Gimnazjum – czwartek

Spotkania potrwają do godziny 19.oo

3. Spotkanie uczniów klasy III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św. – w najbliższy piątek o godz. 18.oo

4. W sobotę wypada Narodowe Święto Niepodległości.

Zarząd Osiedla Zabełcze zaprasza całe rodziny na 6-te Śpiewanie Patriotyczne, które odbędzie się właśnie 11 listopada, czyli w najbliższą sobotę ok. godziny 18:00 (po Mszy św.) w Miasteczku Multimedialnym w kawiarni filmowej. Wspólnie śpiewać będziemy niepodległościowe pieśni patriotyczne jak również wysłuchamy koncertu w wykonaniu Natalii Zabrzeskiej.

W sobotę, z racji święta, nie będzie w parafii żadnych spotkań z dziećmi i młodzieżą, tym bardziej zapraszamy ich na Patriotyczne Spotkanie w MM.

5. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w kościele na Starym Cmentarzu, przy ul. Jagielońskiej w czwartek (9.XI.) o godz. 18.oo.

6. Prosimy i zachęcamy do podpisania obywatelskiego projektu ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych, nienarodzonych dzieci.

Podpisy można składać codziennie przed i po każdej Mszy św. do środy - 8 listopada (włącznie) na kartach – na stoliku pod chórem.

7. Gorąco zachęcamy również do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień – w II niedzielę miesiąca – składka remontowo-inwestycyjna.

poniedziałek 6.XI.2017 17.00     śp. Emilia, Henryk, Roman, Jacek Noga
  śp. Julian Drożdżak – 1 Rocznica śmierci

7.X.2017 17.00    śp. Tomasz Zabrzeski
  śp. Katarzyna i Jan Książkiewicz