XV Niedziela zwykła

1. Przypominamy, że w miesiącach lipiec i sierpień - w niedzielę nie ma Mszy św. popołudniowej.

2. Za tydzień w niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia patrona kierowców – św. Krzysztofa. Ofiary zbierane w ramach Akcji „1 grosz za 1 km” przeznaczone są na misje i misjonarzy. Jest to dar wdzięczności za szczęśliwe podróże.

3. Małopolski Uniwersytet Seniora zaprasza na bezpłatne wykłady z zakresu finansów-szczególnie zarządzania budżetem domowym, podstaw prawa, medycyny i zdrowego trybu życia oraz historii, kultury i dziedzictwa Jana Pawła II.  Szczegóły w gablocie zewnętrznej.

4. Za tydzień rozpoczyna się międzynarodowy Festiwal Święto Dzieci Gór.

5 Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 17.VII.2017 18.00    śp. Józef i Wojciech Noga

18.VII.2017 7.00    Z podziękowaniem za łaski z prośba o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny i Łukasza – 3 Rocznica ślubu

19.VII.2017 18.00     śp. Elżbieta Świerczewska i jej rodzice Aniela i Stanisław Krawczyk

20.VII.2017 7.00    śp. Ryszard Oleś – od Zarządu i Pracowników OSM

21.VII.2017 18.00   śp. Mieczysław Karol – od córki Danuty z mężem i dziećmi

22.VII.2017 7.00    śp. Józef Głaczyński – od kolegów

23.VII.2017 7.00   Za parafian
9.00   W intencji Stanisława z podziękowaniem za przeżyte 70 lat z prośbą o łaski i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
  śp. Anna i Piotr Ogorzałek
11.00   śp. Marian Mirek – 4 Rocznica śmierci

W czasie pielgrzymki do Fatimy:

1/ Za wszystkich parafian – pro populo.
2/ O błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi – Pani Fatimskiej dla mieszkańców Wielopola.
3/ Za wszystkich PARAFIAN chorych, cierpiących, przeżywających kryzysy i problemy – w intencjach przedstawionych na kartkach.

ZAPOWIEDŹ PIERWSZA:
1/ Papa Luca, s. Jana i Rozalii, ur. 09.03.1983r. we Włoszech, zam. w Rzymie, ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński z Zelek Aleksandrą, naszą parafianką, ur. 08.08.1987r. w N.Sączu, zam. N.Sącz, ul. Myśliwska.
2/ Orzechowski Mateusz, s. Andrzeja i Lucyny, ur. 25.05.1991r. w N.Sączu, zam. N.Sącz. ul. Królowej Jadwigi ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński z Mróz Wiolettą, naszą parafianką, ur. 10.12.1991r. w N.Saczu, zam. N.Sącz, ul. Zabełecka.
3/ Liszka Bartłomiej, nasz parafianin, s. Zdzisława i Anny, ur. 17.11.1991r. w N.Sączu, zam. N.Sacz, ul. Lipowa ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński ze Stecką Karoliną, c. Artura i Aleksandry, ur. 16.10.1995r. w N.Sączu, zam. N.Sącz. ul. Broniewskiego.
Kto by wiedział o jakichś przeszkodach na drodze do tych związków proszony jest o powiadomienie ks. proboszcza.